• Главная
  • На Вінниччині прокуратура вимагає в ув’язненого судді 6,4 мільйони відшкодування
10:50, 3 декабря 2015 г.

На Вінниччині прокуратура вимагає в ув’язненого судді 6,4 мільйони відшкодування

Прокуратурою області вжито заходів до відшкодування суддею завданих державі збитків. Упродовж 2007 року колишнім суддею Тульчинського районного суду прийняті рішення, якими незаконно зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України перерахувати та виплатити пенсії колишнім військовослужбовцям на загальну суму 6,4 млн. гривень.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінниччни.

Вказані рішення були винесені з порушенням  вимог територіальної підсудності справ, без залучення належних відповідачів і перевірки доказів про наявність підстав для перерахунку пенсій. Також суддею застосовано нормативні акти, які видано після виникнення правовідносин, що були предметом розгляду. 

За постановлення неправосудних рішень вказаного суддю у січні 2014 року Летичівським районним судом Хмельницької області засуджено до 5 років  2 місяців позбавлення волі за ч. 2 ст. 375 КК України. Зазначений вирок залишено в силі Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

На цей час суддя-злочинець відбуває покарання у виправній колонії.

Поряд з цим, з метою стягнення заподіяних державі збитків прокуратурою Вінницької області в інтересах Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області подано до зазначеного судді позов про відшкодування  6,4 млн. гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...