• Головна
  • Маленька дівчинка померла у вінницькій лікарні. Батьки шукають винних
14:02, 3 грудня 2015 р.

Маленька дівчинка померла у вінницькій лікарні. Батьки шукають винних

Три місяці тому сім’я Сидоренків з Погребища Вінницької області втратила маленьку донечку, котра всіма силами боролася з раком. Смерть дитини шокувала рідних і навіть лікарів, адже малечі прогнозували одужання. Батьки оббивають пороги, аби знайти винних… На жаль, безрезультатно.

Редакція ВИННИЦА.info поспілкувалася з батьком дитини – Миколою. Він не втрачає сили боротися за правду, але через відмови, приховування і замовчування навіть у сильного чоловіка опускають руки.

13 січня 2015 року 4-річну Інну госпіталізували до райлікарні. Десять днів крихітну пацієнтку лікували від пієлонефриту (гною в нирках). Коли зрозуміли, що покращень немає, відправили до Вінниці в дитячу обласну. Там аналізи показали діагноз – лейкоз крові. 25 січня дівчинку перевели в онковідділення.

«Лікувала Г. Король. Стан Іннуськи був задовільним. Ми готувалися до фінальної «хімії» в Києві. Сталось так, що наш лікар пішла у відпустку і тепер за все відповідав заввідділення Остапенко (з 22 липня).

У нього завжди проблеми з пацієнтами. За багато років помітили, що коли за справу «береться» цей лікар, одразу ж виникають проблеми, - говорить Микола Сидоренко. - Ми чекали поїздки в «Охмадит», щоб прокапати там три блоки, але нас не відправляли. Пояснювали: в клініці не має місць. Хоча це не правда. Перед Інною туди поїхали ще дві дитини, які не стояли в черзі. До того ж, як мені відомо, для одного з хлопчиків ця поїздка була не нагальною. Для нас вона коштувала життя мої доці».

В особистій розмові фахівець з «Охмадиту» зізналася пану Миколі, що Остапенко телефонував до них, аби повідомити, що Інна прийматиме перший блок у Вінниці. Це рішення він узгодив сам.

«В Київ ми так і не потрапили. Два блоки отримали тут», - зазначає батько.

Стан дівчинки ускладнював і гепатит С, який поповнив страшний діагноз у червні. Але лікувати його можна було тільки після «ліквідації» лейкозу. До того ж, тільки за кордоном.

«У відділенні гепатит отримують майже всі дітки. Принаймні, коли ми лікувалися, його не було лише в 1 з 9 пацієнтів. Іннусі кілька раз прокапували кров», - згадує Сидоренко.

Не стало 4-річної дівчинки 7 серпня. З тих пір батько не знає спокою. Він звертався за поясненнями в дитячу обласну, але там відповідали, що провели внутрішнє розслідування, яке показало - дівчинку лікували правильно.

«Іннуся померла о 10 ранку. В морг історію хвороби дитини принесли аж о 17 годині. За цей час її можна було добре «підправити». Місць тому я надіслав запит в лікарню, аби мені дали копію «карточки». Відповіді - ніякої. Та її вже там переписали 10 раз…», - говорить батько.

З своїм нещастям пан Микола звертався і в департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА. Чоловіка запевнили листом, що запросять на засідання комісії, аби пояснити, чому померла дитина. Але ніхто батька не кликав. За певний час він дізнався, що засідання вже відбулося.

Натомість, в чергових поясненнях сім’ї Сидоренків з’явилася інформація, що фахівці з «Охмадиту» давали консультації щодо лікування дитини. Батько ж запевняє: його дочка ні разу з ними не зустрічалася: «Вони вже переписали все що можна було. Я хотів відправити копію історії хвороби за кордон, аби спеціалісти оцінили, чи правильно лікували Іннусю».

Микола розповідає: всі працівники лікарні настільки залякані, що дізнатися правду навряд чи вдасться.

Сім’я вінничан залишилася на одинці зі своїм горем. Чоловік – по заробітках у столиці, дружина – з кількамісячним немовлям вдома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...