• Головна
  • Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість
16:26, 3 грудня 2015 р.

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість

Останнім часом в мережі Інтернет публікується досить велика кількість статей про готель «Савой»: як позитивних, так і негативних.

Так і цього разу з’явилася публікація під назвою: «Перший електричний ліфт з’явився у вінницькому готелі». За змістом досить цікавий екскурс в історію пам’ятки місцевого значення – готелю «Савой», однак завершується вона негативною оцінкою архітектора щодо стану будівлі внаслідок ремонту.

Хоча журналісти  не уточнили,  хто ж ремонтував «Савой»,  вважаємо за потрібне довести до громадськості наступну інформацію.

У червні 2010 року Вінницький апеляційний адміністративний суд отримав в оренду «Савой». Суспільству подається хибна інформація: якщо це приміщення суду, то безпосередньо його співробітники і здійснюють там ремонт. Однак, ремонтні роботи є виключною прерогативою спеціалістів у цій сфері. Судді та працівники апарату суду є фахівцями у галузі права. Кожен має займатися своєю справою: кравчиня шити, хлібороб сіяти, а будівельник будувати. Отже, зупинимось на роботі останнього.

Протиаварійними та реставраційними роботами, починаючи з 2012 року, займалось ТОВ «МУР». Відповідно до укладеного із ним договору гарантійний строк на виконані роботи становить 10 років. В 2015 році були виявлені недоліки, про що листом від 20.05.2015 року повідомлено підрядника, який зобов’язувався їх усунути, та щоразу відкладав це в часі.

У зв’язку із закінченням терміну, який Вінницький апеляційний адміністративний суд визначив для виправлення дефектів, ВААС звернувся до Господарського суду Вінницької області з вимогою до ТОВ «МУР»  виконати гарантійні умови договору підряду.

Журналіст в даному матеріалі зазначає, що приміщення до ремонту знаходилось в кращому стані, аніж на даний час. Окрім того, у вказаній статті йдеться про те, що дах будівлі зруйнований. Для можливості аналізу розміщуємо фото «до і після». 

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 1

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 1

Безымянный

Безымянный

А такий стан даху після ремонту.

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 3

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 3

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 4

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 4

Нагадаємо, що у процесі ремонтних робіт на будівлі знову відновили мансардний поверх, який було знищено ще під час Другої світової війни, а  металевий дворівневий купол зі шпилем вагою 2 тонни вперше за півстоліття знову прикрасив «Савой».

Також варто зауважити, що наразі повністю призупинено бюджетне  фінансування на реконструкцію готелю «Савой», однак керівництво суду робить все можливе для завершення ремонтних робіт готелю у найкоротші терміни.

Шкода, що деякі представники ЗМІ, не вдаючись у деталі проблеми, неумисно вводять суспільство в оману.

У свою чергу Вінницький апеляційний адміністративний суд пропонує представникам ЗМІ, яким небайдужа доля пам’ятки, провести власне журналістське розслідування.

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 5

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість (фото) - фото 5

Хто насправді ремонтує «Савой» та хто судиться за його якість, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...