• Главная
  • Телеканал «Вінниччина» залишився без ліцензії
19:24, 3 декабря 2015 г.

Телеканал «Вінниччина» залишився без ліцензії

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення не продовжила аналогову ліцензію обласному телеканалу «Вінниччина». Причиною такого рішення є відсутність телемовлення, повідомив представник Нацради у Вінницькій області Вадим Мазурик.

За його словами, канал у липні припинив трансляцію мовлення.

– Трансляція припинилася як на аналоговій частоті 33 каналу, так і на цифровій – на п’ятому мультиплексі. Національна рада з питань телебачення та радіомовлення надіслала попередження каналу через нездійснення мовлення ще 5 листопада. 26 листопада було засідання Нацради, де «Вінниччині» було відмовлено у продовженні дії аналогової ліцензії,  – говорить Вадим Мазурик.

Відомо, що трансляцію телепрограм Вінницька філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (вінницька телевежа) припинила через борги каналу. За попередньою інформацією, нині ця сума сягає більше 100 тис грн.

– Частота, яка звільнилася – в даному разі це 33 канал, – згідно із законодавством, має виноситися Нацрадою на конкурс. Проте, нині аналогове мовлення – це умираючий вид. Тому я поки не можу сказати як надалі діятиме Нацрада, – каже Вадим Мазурик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...