• Головна
  • У Вінниці презентували «Білу книгу» розвитку малого бізнесу
09:29, 4 грудня 2015 р.

У Вінниці презентували «Білу книгу» розвитку малого бізнесу

За підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), відбулася презентація "Білої книги": Публічне обговорення політики розвитку малого та середнього підприємництва.

Біла книга - це документ політики, який містить урядове бачення цілісної державної політики щодо розвитку малого та середнього підприємства в Україні. Фактично це документ щодо формування чинних проблем та стратегічні підходи до їх розв’язання.

У презентації взяли участь директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик, економічний радник Програми USAID ЛЕВ, голова правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» Ігоря Бураковського, координатор аналітичного компоненту Програми USAID ЛЕВ Оксана Кузяків.

Під час зустрічі Олександр Якубик підкреслив: 

«Дана програма врахована в стратегії економічного розвитку Вінниччини 2020 року. Як ми знаємо, Вінниччина займає лідируючі позиції по індексу валової доданої вартості - це дуже важливий показним є і те, що область демонструє високі показники перевищення експорту над імпортом. За допомогою представників бізнесу та такого роду програм ми матимемо великі перспективи для покращення умов ведення бізнесу у Вінницькій області та створенню нових робочих місць».

У свою чергу Ігор Бураковський зауважив: 

«Ми прагнемо розвивати середовище для малого та середнього бізнесу, але нам потрібна підтримка з боку держави та органів виконавчої влади. Щодо самої програми, то слід відмітити, що вона виконує важливу соціальну функцію - вирішення проблем зайнятості шляхом створення нових робочих місць. Бізнес-середовище є невід’ємною складовою інвестиційного клімату держави і визначається як комплекс правових, інституційних і регулюючих умов, що спрямовують підприємницьку діяльність. Малий і середній бізнес (МСБ) є соціально-економічним фундаментом, на якому будується сучасна успішна держава». 

В ході презентації програми Оксана Кузяків наголосила: 

«Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному та регіональному рівнях. Також, вона надає унікальну можливість об’єднати зусилля активних та орієнтованих на реформи представників приватного, громадського і державного секторів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...