• Головна
  • Депутати визначили розмір зарплати голови Вінницької облради Олійника та його першого заступника Щербаківської
12:16, 4 грудня 2015 р.

Депутати визначили розмір зарплати голови Вінницької облради Олійника та його першого заступника Щербаківської

На засіданні Вінницької обласної ради сьогодні, 3 грудня, депутати визначали розмір оплати праці голови ради Анатолія Олійника та його заступників Людмили Щербаківської та Олександра Качура.

Фракція «Свободи» пропонувала вилучити надбавки та премії для голови облради Анатолія Олійника. «Свободівець» Андрій Вигонюк наголосив, що скасування надбавок для голови облради дозволить зекономити бюджету області 800 тисяч гривень у рік. Звідки взяв ці астрономічні суми, гуманітарій Вигонюк не уточнив.

Головний бухгалтер облради Людмила Сокур заперечила - інформація Вигонюка є абсолютно недостовірною. Вона сказала, що загалом, з усіма преміями і надбавками зарплата Анатолія Олійника буде в межах 10-11 тисяч гривень. Тобто, загалом голова облради отримуватиме до 140 тисяч гривень за рік. Звідки Вигонюк взяв 800 тисяч гривень - невідомо.

Депутат Вигонюк запропонував проголосувати за зняття надбавок поіменно. Анатолій Олійник повідомив, що Верховна Рада й так вже встановила обов'язковість поіменного голосування для рад.

Оскільки електронна система підрахунку голосів не працює, депутати збиралися голосували за паперовими списками. Однак пропозицію поіменного голосування депутати не підтримали. Голова облради Олійник самоусунувся від голосування.

За результатами голосування, 57 депутатів підтримали те, щоб зарплата Анатолія Олійника була з надбавками та преміями. Пропозицію Вигонюка не підтримали.

Далі голосували за визначення розміру зарплати Людмили Щербаківської. Знову виступав проти депутат Вигонюк. Сама Щербаківська заявила, що всі свої премії і надбавки вона направлятиме на допомогу учасникам АТО.

Слово взяв голова ОДА Валерій Коровій. Він нагадав, що минулого року Верховна Рада затвердила зарплату для голів РДА у сумі 2 тис. грн, а голові ОДА - чотири. Через абсурдність такої ситуації, постанову скасували.

Знову почав виступати Андрій Вигонюк, наполягаючи на тому, що всім заробітню плату треба зменшити.

Депутат Вигонюк, якому вже напряму сказала бухгалтер про нереальність його цифр, продовжував казати, що економія на зарплатах хоча б одного заступника складає 900 тисяч гривень в рік.

Голова фіндепартаменту Микола Копачевський попросив Андрія Вигонюка не спекулювати цифрами.

Депутат-радикал Леонід Галушко зазначив, що подібні зарплати - не такі вже й великі для нинішнього часу. Він також сказав, що головним критерієм ефективності є підвищення інвестиційної привабливості регіону.

Отже, «за» зарплату з надбавками та преміями для Людмили Щербаківської проголосувало 54 депутата. Рішення прийняли. Відтак, зарплата Щербаківської становитиме близько 9 тисяч гривень.

Питання про призначення зарплати разом із надбавками та преміями заступнику Олександру Качуру підтримав 41 депутат. Цих голосів не вистачило для прийняття позитивного рішення.

Після цього голова обласної ради Анатолій Олійник оголосив перерву - для консультацій із керівниками фракцій.

Питання про визначення розміру зарплати Качура перенесли на другу сесію, яка відбудеться одразу після цієї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...