• Головна
  • У Вiнницi обрали нового голову Полiтичної консультативної ради при ОДА
15:02, 4 грудня 2015 р.

У Вiнницi обрали нового голову Полiтичної консультативної ради при ОДА

3 грудня у примiщеннi конференц-зали Департаменту iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю облдержадмiнiстрацiї вiдбулось чергове засiдання Полiтичної консультативної ради при облдержадмiнiстрацiї. На засiданнi ради розглядались питання про пiдсумки мiсцевих виборiв та про переобрання керiвництва ради, - повiдомляє Департамент iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю ОДА.

Пiд час розгляду питання про пiдсумки мiсцевих виборiв заслухано пропозицiї партiйних осередкiв областi та прийнято рiшення звернутись до керiвництва полiтичних партiй, депутатiв Верховної Ради України та Вiнниччини з пропозицiями щодо внесення змiн до дiючого законодавства про мiсцевi вибори. Зокрема, присутнi звернули увагу на необхiднiсть прийняти Виборчий кодекс, заборонити внесення будь-яких змiн до виборчого законодавства за рiк до початку виборiв, не допускати будь-яких змiн щодо дiльничних та територiальних округiв за 3 мiсяцi до початку виборiв, проводити вибори за пропорцiйною системою та вiдкритими списками, як це передбачено вимогами Венецiанської комiсiї, залишити систему проведення виборiв у два тури для обрання мiських голiв мiст обласного значення, як це передбачено у дiючому виборчому законодавствi.

Пiд час розгляду питання порядку денного за порушення Положення про Полiтичну консультативну раду при облдержадмiнiстрацiї, представникiв обласних органiзацiй полiтичних партiй «Демократичний Альянс», «За Україну!» та Партiї ветеранiв Афганiстану було виключено iз складу ради.

На засiданнi ради обговорено кандидатури та вимоги до них для обрання керiвництва Полiтичної консультативної ради при облдержадмiнiстрацiї. Так, новим головою ради обрано голову обласної органiзацiї Конгресу Українських Нацiоналiстiв Березовського В’ячеслава Миколайовича, заступником голови ради – члена полiтичної партiї «Радикальна партiя Олега Ляшка» Бойдаченка Антона Павловича, секретарем ради – голову обласної органiзацiї полiтичної партї «Сила людей» Буряченка Олексiя Валентиновича.

В засiданнi ради також взяли участь представники Департаменту iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю облдержадмiнiстрацiї та засобiв масової iнформацiї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Поліцейські Шаргорода оперативно встановили зловмисницю яка вкрала з картки знайомого понад 40 тис. грн
«Забули» всередині інструмент під час операції: медзаклад у Вінниці виплатить пацієнтці 400 тисяч гривень компенсації
Аліментник одружився на багатодітній матері, щоб виїхати за кордон у Вінницькій області
«Це було найстрашніше: коли ти знаходишся у замкнутому просторі і тобі «прилітає» - боєць тероборони «Ювелір» з Вінниччини
Оголошення
live comments feed...