• Головна
  • У Вiнницi збиратимуть кошти у Фонд пiдтримки пластунiв-вiйськовикiв
12:12, 7 грудня 2015 р.

У Вiнницi збиратимуть кошти у Фонд пiдтримки пластунiв-вiйськовикiв

У Вiнницi щовiвторка за пiдтримки торгiвельної мережi «Варшава» проходитиме благодiйна акцiя, на якiй члени скаутської органiзацiї «Пласт» збирають кошти у  Фонд пiдтримки  пластунiв-вiйськовикiв.

Кошти вносяться пiд час гри “Криївка”, яка є альтернативою всесвiтньо вiдомої гри “Мафiя”. Iдея гри побудована на вичисленi серед жителiв Криївки зрадникiв через розмову, психологiчнi манiпуляцiї, змiну поведiнки та неправдивi покази. Це вже четвертий рiк поспiль пластуни органiзовують такi локальнi зустрiчi в один i той самий день i в зазначений час. Гра була адаптована пiд українського гравця з введенням вiдповiдної тематики. Сьогоднi в Криївку грають тисячi студентiв та представникiв молодi по всiй Українi.

«Ми з радiстю пiдтримуємо iнiцiативу прогресивної молодi грати в настiльнi та iншi розвиваючi iгри, - каже Наталiя Рекута, засновник торговельної мережi «Варшава», тому  при потребi надаємо майданчик для проведення рiзноманiтних заходiв в торговому залi чи в примiщеннi пiцерiї. У нас часто проводять майстер-класи, перегляди фiльмiв i тематичнi вечори, а ось i виставку картин в супермаркетi на вул. Соборнiй вiдкрили. Талант та iнiцiативу завжди потрiбно пiдтримувати». 

Кожен учасник заходу вносить пожертву на пiдтримку вiйськових пластунiв в АТО. Грошi не великi та пожертви не обов’язковi, але таким чином виховується нове поколiння патрiотiв та благодiйникiв.

В такий не простий для нашої країни час ми повиннi докласти максимум зусиль для того, щоб пiдтримати наших хлопцiв, якi захищають країну вiд окупанта. Як можна бiльше буде рiзних iнiцiатив, тим бiльше можливостей для допомоги буде вiдкриватись. Завдяки грi в добре й погане, брехню й правду, дiти дiзнаються про те, що вiдбувається зараз в iнформацiйному просторi.

В мiстi Вiнниця пограти у Криївку можна щовiвторка в примiщеннi пiцерiї «Ле Гранд», в торговому центрi «Варшава», що на 50 рокiв перемоги 1.

Реєстрацiя за телефоном: 0632808532 - Веронiка

Фонд пiдтримки пластунiв-вiйськовикiв:

Молодiжна органiзацiя "Пласт - Нацiональна Скаутська Органiзацiя України" р/р 26007433861 ВАТ"Райффайзен Банк Аваль" МФО 380805 ЄДРПОУ 14360127 призначення платежу: "Благодiйна допомога на програму пiдтримки АТО"

Або

Картка ПриватБанку: 5168 7423 4826 4965 (Зелiнка Назарiй Володимирович)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...