• Главная
  • У Вінниці з'явилася амбулаторія сімейного лікаря для людей на візках
15:08, 7 декабря 2015 г.

У Вінниці з'явилася амбулаторія сімейного лікаря для людей на візках

Амбулаторія сімейного лікаря по 1-й пров.Українському, 6А, що на Старому місті,  стала доступною для людей з інвалідністю. У ній встановлено ліфт, яким можуть користуватись усіх, хто не може підніматись на другий поверх сходами. Наразі підйомник готовий до експлуатації. 

Про це повідомили у прес-службі Вінницької міськради.

Амбулаторія по  пров. І-й Український, 6а  є відокремленим структурним підрозділом ЦПМСД №5. Вона обслуговує майже 21 тисячу жителів двох дільниць Старого міста, в тому числі - 3 724 дітей. За одну зміну працівники амбулаторії приймають близько 100 чоловік.   

На території, яка обслуговується  амбулаторією, проживає 517 інвалідів. З них 123 людини мають порушенням опорно-рухового апарату та нервової системи.

У Вінниці з'явилася амбулаторія сімейного лікаря для людей на візках, фото-1

В цьому році для забезпечення доступу маломобільних груп населення до медичного закладу встановлено підйомник. Вартість ліфта разом з усіма необхідними роботами становить 500 тис. грн, 400 тис. – виділено з міського бюджету, ще 100 тис. грн. –  перерахувала ГО «Гармонія». Тестувала новий підйомник голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк. Також вона звернула увагу на те, що у цій амбулаторії для людей з обмеженими фізичними можливостями адаптований туалет, у приміщенні немає порогів, стіл на рецепції двох рівнів і тепер працівники можуть бачити людей, які приїхали на візку.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...