• Головна
  • Вінничанин більше року користувався фальшивим посвідченням учасника бойових дій
15:54, 7 грудня 2015 р.

Вінничанин більше року користувався фальшивим посвідченням учасника бойових дій

У Вінниці в парку імені Ющенка вінничанин міліціонерам показав підроблене посвідчення учасника бойових дій.

У травні місяці 2014 року уродженець міста Ангарськ Іркутської області РФ, що у 2006 році отримав український паспорт у Ладижині, знайшов на тротуарі біля школи-ліцею №7 на вулиці Червоних Партизан у Вінниці посвідчення учасника учасника бойових дій.

У знайдене посвідчення, видане Дніпропетровським РВК міста Києва, чоловік вклеїв свою фотокартку відповідного розміру та використовував документ для власних потреб.

Дане посвідчення помітили правоохоронці лише 18 вересня 2015 року. Тоді підсудний, знаходячись в парку імені Ющенка, надав підроблене посвідчення учасника бойових працівникам міліції для встановлення його особи.

Вінницький міський суд, 30 листопада 2015 року, визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді одного року умовно. До того ж, чоловікові доведеться заплатити на користь державі 1227 гривень 60 копійок у відшкодування вартості проведення криміналістичного дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...