• Главная
  • Вінниччина прийматиме бюджет на 2016 р. у два етапи
17:34, 7 декабря 2015 г.

Вінниччина прийматиме бюджет на 2016 р. у два етапи

Департаментом фінансів уже підготовлені проекти рішень «Про обласний бюджет на 2016 рік» та «Про внесення змін до бюджету на 2015 рік» для винесення їх на розгляд депутатів Вінницької обласної Ради, сказав сьогодні, 7 грудня, голова ОДА Валерій Коровій.

За його словами, основний фінансовий документ області разом із проектом Програми соціально-економічного розвитку Вінниччини попередньо буде розглянутий на розширеній колегії обласної державної адміністрації 10 грудня.

Я підпишу відповідне розпорядження, і будемо звертатися до обласної Ради скликати позачергову сесію для того, аби внести зміни до обласного бюджету на 2015 рік та затвердити бюджет на рік наступний, - додав Валерій Коровій.

До речі, про необхідність скликання позачергової сесії Валерій Вікторович сказав депутатам  ще 4 грудня. Тоді він заявив, що область повинна прийняти бюджет на наступний рік, незалежно від того, чи прийме ще цього року відповідний фінансовий документ Верховна Рада.

Директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський підтвердив слова губернатора:

В чинній  схемі законодавства бюджет затверджуватиметься у два етапи: перший - безпосередньо до 25 грудня, та другий – його коригування після прийняття Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік».

До слова,  свої бюджети затвердили вже 130 місцевих рад Вінниччини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...