• Главная
  • За п'ять років ціни на продукти в Україні зросли майже в два рази, а на комуналку - втричі
16:41, 8 декабря 2015 г.

За п'ять років ціни на продукти в Україні зросли майже в два рази, а на комуналку - втричі

Продукти в Україні подорожчали майже в два рази за п'ять років. Більше, ніж на сто відсотків, подорожчали цигарки та алкоголь.

Для підрахунку, як заявили в Держстаті, бралися середні показники. Хоча деякі ціни на продукти зросли за цей період і до ста відсотків. Сюди в першу чергу відносять тютюнову продукцію та алкогольні напої.

Також у Держслужбі статистики підрахували ріст цін за комуналку та проїзд. Так за їх даними, у період з 2010 по 2015 роки українці стали платити за комунальні послуги в три рази більше. На стільки ж зросли ціни на проїзд у громадському транспорті.

Таку статистику критикують експерти та вважають, що дані від Держстату не можуть бути правдивими.

Довідка.

Станом на 20 листопада 2010 року, за даними моніторингу цін, який проводиться органами державного контролю за цінами, середня ціна на хліб з борошна першого сорту становила 3,59 гривень. Цукор у цей період вартував близько 8,49 гривень за 1 кілограм, молоко – 5,83 гривень за 1 літр.

Станом на 20 листопада 2015 року, хліб вартував в середньому до 10,13 грн/кг. (у Вінниці хліб в середньому коштує 7,50 гривень) Молоко - близько 11,55 гривень за 1 літр. Цукор цьогоріч вартує 16.36 грн./кг.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...