• Головна
  • Вінниччина на 270 мільйонів кубів зменшила споживання газу
20:50, 8 грудня 2015 р.

Вінниччина на 270 мільйонів кубів зменшила споживання газу

ВІННИЧЧИНА НА 270 МІЛЬЙОНІВ КУБІВ ЗМЕНШИЛА СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

Люди та підприємства переходять на "економне тепло"

В умовах необхідності економії Вінницька область поступово стає більш енергоефективною. Про це свідчать факти, наведені заступником голови ОДА Василем Броварником під час семінару з енергозбереження.

– За останній період ми скоротили споживання газу на 270 мільйонів кубів, – повідомляє він. – Це на 30% менше в порівнянні з іншими періодами. За два роки в області було відкрито 445 котельних наальтернативних видах палива.

Переходять на заощадження дорогоцінної енергії і окремі домогосподарства Вінниччини. Для цього вони використовують своє право на відшкодування державою затрат на "утеплення".

– На Вінниччині вже видано 3 200 кредитів на енергозбереження, – каже посадовець. – Крім державної, діє також обласна та міська програми кредитування населення. Свої подібні програми є і в районах. Зокрема, в Козятинському, Крижопільському, Теплицькому, Шаргородському, Піщанському...

Додамо, що згідно з урядовою програмою, громадяни України мають право на відшкодування 20% вартості котлів, що працюють нам альтернативних джерелах палива, 30% вартості енергозберігаючих матеріалів та 40% від ціни утеплення фасаду помешкання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...