• Главная
  • Як реагувати на надзвичайні ситуації - навчають у Вінниці керівників ДСНС України
16:05, 9 декабря 2015 г.

Як реагувати на надзвичайні ситуації - навчають у Вінниці керівників ДСНС України

9 грудня в ГУДСНС України у Вінницькій області розпочалися дводенні навчально-методичні збори із заступниками начальників територіальних органів ДСНС України з реагування на надзвичайні ситуації, начальниками управлінь(відділів) територіальних органів ДСНС України з реагування на надзвичайні ситуації та керівниками формувань центрального підпорядкування ДСНС України.

Як реагувати на надзвичайні ситуації - навчають у Вінниці керівників ДСНС України, фото-1

В перший день проаналізовано стан готовності до виконання завдань за призначенням підпорядкованих підрозділів територіальних органів управління. Учасники зборів ознайомилися з останніми змінами у законодавстві в питаннях реагування на надзвичайні ситуації, організації професійної та службової підготовки. 

Під час обговорення розглянутих питань представники облуправлінь мали можливість обмінятися досвідом у сфері організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служби в пожежно-рятувальних підрозділах оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Також особливу увагу було приділено питанню організації гасіння пожеж на торфовищах.

Як реагувати на надзвичайні ситуації - навчають у Вінниці керівників ДСНС України, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...