• Головна
  • Вiнницькi правоохоронцi перевiрили понад 400 осiб, якi перебувають на облiку в за вчинення насильства в сiм’ї
12:27, 11 грудня 2015 р.

Вiнницькi правоохоронцi перевiрили понад 400 осiб, якi перебувають на облiку в за вчинення насильства в сiм’ї

В рамках Всеукраїнської акцiї «16 днiв проти насильства», приуроченiй до Мiжнародного дня боротьби за лiквiдацiю насильства стосовно жiнок, яка тривала з 25 листопада по 10 грудня,вiнницькi правоохоронцi з профiлактичною метою перевiрили за мiсцем проживання понад 400 осiб, якi перебувають на облiку в полiцiї за вчинення насильства в сiм’ї, - повiдомляє Вiддiл комунiкацiї ГУ Нацполiцiї у Вiнницькiй областi.

20 особам винесено офiцiйнi попередження про неприпустимiсть вчинення таких правопорушень, 5 осiб направлено для проходження корекцiйних програм, якi формують в особи ненасильницьку модель поведiнки в сiм’ї.

Впродовж акцiї, аби привернути увагу громадськостi до проблеми подолання насильства в сiм’ї, жорстокого поводження з дiтьми, гендерного насильства та забезпечення рiвних прав жiнок та чоловiкiв в навчальних закладах та трудових колективах полiцейськi спiльно з представниками Департаменту працi i соцзахисту населення провели бесiди.

За iнформацiєю Вiнницького вiддiлу полiцiї, на облiку полiцiї перебуває 602 особи, якi вчинили насильство вiдносно рiдних людей, а такi сiм’ї перебувають на постiйному контролi. У разi необхiдностi працiвники полiцiї спiльно з представниками Департаменту працi i соцзахисту населення Вiнницької мiськради надають їм соцiально-правову та психологiчну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...