
12:35, 11 грудня 2015 р.
Вінницькі борці Ігор Дідик і Февзі Мамутов здобули Кубок України і путівки на чемпіонат Європи
В Черкасах розігрувався Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків. Золоті нагороди там вибороли вихованці Вінницької школи вищої спортивної майстерності Ігор Дідик і Февзі Мамутов. Вони також здобули путівки на чемпіонат Європи, який матиме статус одного з етапів відбору на Олімпіаду-2016. Він відбудеться в лютому наступного року в Словаччині.
– На старті син потрапив на найсильнішого опонента – киянина Миколу Кучмія. Його тренує головний тренер національно збірної України Артур Зігасов. Після того, яку Ігор поборов головного конкурента, він провів ще дві сутички. В одній з них переміг з рахунком 8:0. В іншій – лідирував з рахунком 9:0 і завершив її технічним кидком, за який було зараховано чисту перемогу, – сказав Сергій Дідик.
За словами Сергія Дідика, у Вінниці немає жодного спаринг-партнера для сина важче за 90 кг, а Ігор виступає категорії на 40 кг важче. Тому на збори і спаринги йому доводиться виїздити до Києва, Запоріжжя та інших регіонів. Нагадаємо, раніше Ігор Дідик був чемпіоном світу серед молоді, а тепер мріє про олімпійську ліцензію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Неймовірні методи обробки насіння для гарантованого врожаю
Новини компаній
16:28
14 лютого
Інтимні ігри для пар – для тих, хто прагне укріпити стосунки
Новини компаній
11:00
14 лютого
20:38
13 лютого
Оголошення
10:45, 10 лютого
10:45, 10 лютого
10:45, 10 лютого
10:45, 10 лютого
10:45, 10 лютого
live comments feed...
Коментарі