• Головна
  • Вінничанка у парку наткнулася на підозрілий і небезпечний пакунок
17:56, 14 грудня 2015 р.

Вінничанка у парку наткнулася на підозрілий і небезпечний пакунок

У Вінниці у парку Дружби народів прибиральниця в смітнику знайшла 98 набоїв. Про це повідомляє ГУ Національної поліції у Вінницькій області.  

Вчора, 13 грудня, прибиральниця в парку знайшла майже сотню патронів. Про знахідку жінка одразу повідомила поліцію. Знайдені кулі калібру 7,62 та 9 мм були вилучені на експертизу. Звідки вони взялися у смітнику з’ясовує слідство. За незаконне поводження зі зброєю у справі вже відкрито кримінальне провадження. За таке порушення передбачено 7 років позбавлення волі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Поліцейські Шаргорода оперативно встановили зловмисницю яка вкрала з картки знайомого понад 40 тис. грн
«Забули» всередині інструмент під час операції: медзаклад у Вінниці виплатить пацієнтці 400 тисяч гривень компенсації
Аліментник одружився на багатодітній матері, щоб виїхати за кордон у Вінницькій області
«Це було найстрашніше: коли ти знаходишся у замкнутому просторі і тобі «прилітає» - боєць тероборони «Ювелір» з Вінниччини
Оголошення
live comments feed...