
17:59, 14 грудня 2015 р.
Сімсот студентів-сиріт Вінниччини отримали обласну стипендію
Іменні стипендії Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради у 2015 році отримали 700 студентів із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.
Для цієї мети з обласного бюджету було виділено 625 тис. грн. Тобто кожна дитина отримала майже 900 грн. Грошову винагороду семистам молодим вінничанам призначено за значні успіхи у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності, повідомляє прес-служба ОДА.

Сімсот студентів-сиріт Вінниччини отримали обласну стипендію
Двадцятьом із них стипендію вручали урочисто – у музично-драматичному театрі імені М.Садовського. 14 грудня туди з’їхалася студентська молодь із 13-ти районів області та міста Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку. Цьогоріч стипендіатами стали й 24 студенти Донецького національного університету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:42
17 січня
ТОП новини
Оголошення
14:12, 5 січня
3
15:47, 7 січня
12:30, 7 січня
11
14:12, 5 січня
6
Коментарі