• Головна
  • Місце падіння метеориту на Вінниччині хочуть зробити туристичною «Меккою»
14:11, 15 грудня 2015 р.

Місце падіння метеориту на Вінниччині хочуть зробити туристичною «Меккою»

Між двома селами Іллінецького та Липовецького району районів Вінницької області існує велетенський кратер діаметром 7 кілометрів, що утворився внаслідок падіння з космосу метеоритної породи приблизно 400 мільйонів років тому. Цей кратер є найдревнішим у Європі. А також він належить до 7 природніх чудес України. Його називають зоряною раною Землі. Його досліджували вчені США, Європи та Японії.

14 грудня під час засідання постійних депутатських комісій Вінницької облради, депутат Тетяна Редько підняла питання про створення туристичного комплексу на місці падіння метеориту.

«На Вінниччині існує багато унікальних явищ. Але одна з них заслуговує великої уваги. Це метеорит, який впав на Вінниччині. В світі відомо три метеорити, один з яких впав на Вінниччині. На сьогоднішній день в нас може бути ціла туристична мекка і цілий туристичний комплекс, який приноситиме щороку мільйонні прибутки», - говорить Т. Редько.

Для того щоб там зробити туристичний комплекс, на місці падіння метеориту департамент культури повинен розробити відповідне положення. Вже потім вирішуватиметься питання фінансування.

Винница.info: Місце падіння метеориту на Вінниччині хочуть зробити туристичною «Меккою»

Винница.info: Місце падіння метеориту на Вінниччині хочуть зробити туристичною «Меккою»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...