• Головна
  • У Вiнницi громада повторно обговорить варiанти нових назв для трьох вулиць
10:57, 16 грудня 2015 р.

У Вiнницi громада повторно обговорить варiанти нових назв для трьох вулиць

Комiсiя по декомунiзацiї 15 грудня зiбралася пiдсумувати громадськi обговорення та слухання по нових назвах вулиць у мiстi, а також пiдготувати проект рiшення, який пiде на розгляд депутатiв мiської ради. За результатами засiдання комiсiєю вирiшено виключити з перелiку три вулицi, якi викликали найбiльшу дискусiю серед громади. Їх новi н​азви в подальшому знову буде винесено на громадське обговорення. Також комiсiєю оголошено перелiк вулиць, якi потраплять пiд другу хвилю перейменувань, та розпочала збiр пропозицiй щодо нових топонiмiв, -повiдомляє департамент у справах ЗМI Вiнницької мiської ради.

Голова комiсiї Андрiй Рева зауважив, що по назвах кiлькох вулиць до цього часу тривають суперечки та дискусiї серед мешканцiв. I на громадських слуханнях найбiльшi дискусiї виникли навколо нових назв вулиць Iванова та Стаханiвської. Тому на сьогоднiшньому засiданнi комiсiї Андрiй Рева запропонував поки зняти з розгляду депутатiв остаточнi назви цих вулиць, i направити їх на повторне обговорення громадськiстю пiд час другої хвилi перейменувань. До неї потраплять вулицi, якi увiйшли до Вiнницi пiсля розширення меж мiста i дублюють назви вже iснуючих в обласному центрi. Загалом департаментом архiтектури, мiстобудування та кадастру Вiнницької мiської ради видiлено 43 топонiми, якi пiдпадають пiд другу хвилю перейменувань. З їх перелiком можна ознайомитися у вкладеному файлi: ​​​Перейменування вулиць (дублювання).docxПерейменування вулиць (дублювання).docx До них ще додадуться назви, по яких на сьогоднi виникають суперечки.

Окрiм того, Андрiй Рева запропонував зняти з розгляду на сесiї мiськради i нову назву вулицi Карла Маркса, оскiльки на розгляд громади не було запропоновано пропозицiю щодо назви цiєї вулицi iм’ям Героя Небесної Сотнi, вiнничанина Максима Шимка. Тому назва цiєї вулицi також пiде на повторне громадське обговорення.

Вже 25 грудня депутати  мiської ради мають розглянути проект рiшення про перейменування бiльш як 140 вулиць та провулкiв, а тим часом комiсiя, роботу якої розпорядженням мiського голови подовжено, починає збiр пропозицiй вiд громади щодо назв вулиць, якi потрапляють пiд другу хвилю перейменувань. Пропозицiї можна надсилати на електронну скриньку

[email protected] 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...