• Головна
  • Вінницькі підприємці в рамках проекту ЄС вчилися вести будівельний бізнес
17:38, 17 грудня 2015 р.

Вінницькі підприємці в рамках проекту ЄС вчилися вести будівельний бізнес

17 грудня 2015 року у Вінниці відбувся семінар для підприємців із числа переселенців на тему: «Перспективи співпраці підприємств будівельної галузі із зони АТО та Криму у Вінницькій області.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

Практичні аспекти».Семінар організовано в рамках проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», який реалізовуватиметься у Вінницькій області до липня 2016 року. 

Основними доповідачами під час семінару були:Сергій Герич - консультант КК «Центр управлінських технологій «ЮВАС», Юрій Захарчук – виконавчий директор територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», Сергій Тихонюк - керівник юридичної служби Громадської організації «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Участь у семінарі взяли понад 20 підприємців: як підприємці із зони АТО та Криму, що перереєстрували свій бізнес у Вінницькій області, так і підприємці з Вінниччини, які працюють у будівельній галузі. Під час семінару вони мали змогу ознайомитись із особливостями ведення бізнесу у будівельній сфері, обговорити юридичні та практичні аспекти роботи. Крім того, познайомившись та розповівши про свою роботу, підприємціобмінялися досвідом та мали можливість налагодити ділові контакти один з одним.

По завершенню відбулась прес-конференція, яка підсумувала результати семінару, у якій взяли участь керівник проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» та підприємці-переселенці. Під час прес-конференції Валерій Нікітюкпідкреслив: «Даний проект спрямований на стимулювання економічної діяльності серед переміщених осіб та у приймаючих громадах Вінницької області. В першу чергу, для цього за підтримки проекту створюються сприятливі умови для ведення підприємницької діяльності та перенесення бізнесу, забезпечується інформаційна та консультаційна підтримка переміщених осіб, а також запроваджуються фінансові стимули для ведення підприємницької діяльності та працевлаштування». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...