• Головна
  • На Вінниччині знайшлись охочі прихопити шматок землі біля річок та озер
15:00, 10 січня 2012 р.

На Вінниччині знайшлись охочі прихопити шматок землі біля річок та озер

Головним управлінням Держкомзему у Вінницькій області внаслідок перевірок дотримання вимог земельного законодавства при використанні земель водного фонду виявлено 22 порушення.

Про це інформує головне управління Держкомзему у Вінницькій області.

Загалом у 2011 році управлінням здійснено 39 перевірок дотримання вимог земельного законодавства при використанні земель водного фонду. В результаті проведеної роботи виявлено 22 порушення, на усунення яких видано приписи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб на яких накладено штрафні санкції на загальну суму 4255 гривень.

Серед основних порушень виявлених в ході перевірки є користування водними об'єктами на земельних ділянках без належного укладання договорів оренди, самовільне зайняття та нецільове використання прибережних захисних смуг.

Протягом 4 кварталу 2011 року проведено перевірки на 16 ділянках земель прибережно-захисних смуг річок Дністер та Південний Буг. Основним напрямком в проведенні перевірок було виявлення фактів самовільного зайняття та порушення природоохоронного режиму водних об’єктів. В ході проведених перевірок виявлено 15 порушень вимог чинного земельного законодавства, основна більшість з який є використання земель без правовстановлюючих документів, також виявлялись факти незаконного надання земель в межах прибережних-захисних смуг.

Довідка.

На території Вінницької області нараховується 4601 водний об’єкт, загальною площею 31,7 тис.га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...