
09:28, 21 грудня 2015 р.
Вінниця новорічна: як святкова ілюмінація перетворила місто
Підсвічені будинки, олені діда мороза, ялинки у вікнах, і звісно, ялинки на кожному кроці. Репортаж від 20minut.ua про те, як виглядає місто в очікуванні нового, 2016 року.
Вхід в Центральний парк з боку вулиці Грушевського і аж до головної ялинки міста прикрашає святкова ілюмінація.

Як виглядає вінницька ялинка знає кожен вінничанин. Вона має висоту 28 метрів.

Біля ялинки в парку працює Різдвяний хутір. Ярмарка також підсвічена яскравими вогнями та створює веселу святкову атмосферу.

Ювелірний салон на Соборній виглядає, як новорічна святкова прикраса.

У вікні перукарні для чоловіків стоїть прикрашена ялинка з подарунками.

Вінницька обласна рада прикрашена лаконічно та стримано.

Біля міськради навпаки - справжній карнавал з ілюмінації.

Біля Резиденції Діда Мороза "припарковані" сані з оленями. Одне із найпопулярніших місць для фотосесії.

В хатинці у Діда Мороза не менш святково. Прийомні години у вихідні та святкові дні з 14 до 19 години, по буднях з 16 до 20 години.

Сітілайт біля міськради - ще один обов'язковий ритуал для фотосесії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:43
6 лютого
13:10
5 лютого
Shifton Field Service у Вінниці: коли виїзний сервіс керується системою, а не дзвінками
Новини компаній
11:16
3 лютого
10:05
2 лютого
ТОП новини
Оголошення
09:27, 6 лютого
11:59, 28 січня
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого

Коментарі