• Головна
  • Сергій Кудлаєнко: співпраця влади і громади - рушійна сила реформ в Україні
12:58, 21 грудня 2015 р.

Сергій Кудлаєнко: співпраця влади і громади - рушійна сила реформ в Україні

Народний депутат - вінничанин Сергій Кудлаєнко взяв участь у форумі громадських активістів Вінниччини « Сильне громадянське суспільство – сильна країна», що проходив у конференц-залі готелю « Поділля» наприкінці минулого тижня.

 «Протягом року  кількість ГО, з якими  тісно співпрацюємо, збільшилась майже вдвічі.  До ветеранських та благодійних  організацій  додались Асоціація платників податків у Вінницькій області,  ВГО АТО, спільнота переселенців,  Подільська Агенція Регіонального Розвитку,  Депутатський контроль та багато  інших.  Традиційно прийшов час звітувати », - зазначив  народний депутат.

 Під час  форуму учасники обговорили нові інструменти  ефективної  взаємодії   та   поділились  досвідом. Високо оцінили результати  роботи  з народним депутатом  ГО « Гармонія»,  Військово-медичний шпиталь, « Союз-Чорнобиль-Україна», спільнота жінок Поділля , ветерани та інші учасники форуму.

 «За рік роботи разом із активістами ми здійснили багато вдалих проектів у сфері благодійності, інклюзії, електронного врядування, податкових ініціатив і пропозиції  від колективів продовжують надходити, тому було вирішено провести  форум , щоб  традиційно -   прозвітувати,  налагодити  комунікацію  та  обговорити  плани на майбутнє»,  -  пояснив Сергій Кудлаєнко.

 «Зустріч підтвердила, що будь-який закон перед прийняттям у Парламенті потрібно обговорювати із громадськістю, тоді зміни  будуть якісними  і корисними для суспільства, а соціальні проекти  добре працюють в актуальній площині.  Я був і залишаюсь прихильником  відкритості і роботи на результат, тому  впевнений -  тільки  у взаємодії влади  з активною громадськістю  можна сподіватись на успіх реформ в Україні» , - підкреслив   народний депутат.

 За підсумками форуму було підписано Меморандум  про співпрацю  між  ГО Вінниччини  та народним депутатом Сергієм Кудлаєнком

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...