Реклама
13:05, 21 листопада 2015 р.

Пошук в єдр юридичних осіб

Реклама

Для того щоб отримати необхідні відомості, потрібно всього на всього відкрити єдиний реєстр юридичних осіб в електронному режимі. Немає потреби відвідувати банківські установи чи записуватись до державного реєстратора. Також вам нетреба проходити процедуру отримання власного електронного цифрового підпису.

Як відбувається пошук та особливості роботи із системою?

Пошук в єдр дуже легкий та простий: необхідно вибрати тип запиту, налаштувати критерії для пошуку, а також провести оплату будь-якою платіжною банківською карткою.

Принципи роботи:

  • Для захисту системи, перед кожним пошуковим запитом потрібно ввести спеціальний текст, який випадково формується за допомогою ресурсу reCAPTCHA;

  • Ця система має особливі налаштування для людей, у яких є проблеми із зором і вони погано бачать;

  • Існують обмеження на кількість сторінок та мінімальне число результатів пошуку, що відкриваються на одну IP-адресу. Це пояснюється тим, щоб запобігти перевантаженню баз інформації багатьма запитами;

  • Система може надати користувачеві розширений, базовий або вибірковий витяг.

Критерії пошуку

Пошук відомостей ЄДР відбувається за таких критеріїв:

  • Юридичні особи. Необхідно ввести повну назву особи, а також її вірний ідентифікаційний номер.

  • Фізична особа. Необхідно ввести ПІБ підприємця, реєстраційний номер картки платника податків, реквізити паспорту.

Всю цю інформацію можна побачити в нинішньому стані, або ж станом на певну дату, яка вам необхідна. Плата за користування системою регулюється державним законодавством. Щоб продивитися витяг з ЄДР, необхідно заплатити суму, рівну трьом неоподаткованим мінімумам доходів. За кожну сторінку даних необхідно провести плату, що становить 20% від одного неоподаткованого мінімуму.

Реквізити, на які необхідно переводити кошти вказані там на сайті, або їх можна подивитися на офіційних сторінках ДРС України.

Пошук в єдр юридичних осіб відбувається швидко і дуже зручно. Вся інформація видається ф електронному режимі, як тільки ви заплатите повну вартість за користування ресурсом. Варто відмітити, що електронна документація має рівну юридичну силу, як і паперова. Дійсність кожного витягу підтверджується завдяки його номеру, а також можливості завантаження отриманого аркушу.

Формування готового запиту відбувається за дуже короткий час – 15 секунд. Якщо ресурсом одночасно користується велика кількість користувачів, то відбувається навантаження на систему, через що час отримання інформації може складати до п’яти хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...