
16:25, 21 грудня 2015 р.
Гіренко почав будувати школу на «Рубльовці» у Вінниці
Один з найбільших будівельних підприємств Вінниччини - концерн «Поділля» власними коштами виготовив проектну документацію на нову школу на 1200 учнів у Вінниці на територіїмікрорайону «Поділля» (який серед вінничан називають «Рубльовка») та почав споруджувати фундамент майбутнього навчального закладу.
Попередня кошторисна вартість нової школи складає понад 77 млн гривень. У 2016 році на її будівництво планується інвестувати 30 мільйонів, з яких 27,3 млн гривень - з державного бюджету та 2,7 млн гривень – з міського. Концерн «Поділля» додасть ще свої 3,5 млн гривень.
Нова школа будується у запроектованому 9-му кварталі мікрорайону «Поділля», який почне забудовуватися у 2016 році. Окрім школи, у 9-му кварталі будівельники планують звести ще 5 десятиповерхівок, а поруч, у 8-му кварталі ще один дитячий садочок.
Поруч з мікрорайоном розташований парк та прибережна смуга річки Південний Буг біля Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. академіка Олександра Ющенка.
В мікрорайоні «Поділля», який розрахований на 15 тисяч мешканців, вже є два діючих дитячих садочки. Обидва садочки зведені за рахунок коштів концерну «Поділля».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Ми перевірили, чи можна обміняти крипту у Вінниці без паспорта — і ось що з цього вийшло
Новини компаній
11:00
Вчора
10:55
20 травня
Штрафи за порушення податкового законодавства в 2025 році. Поради та роз’яснення від адвоката
Новини компаній
09:00
19 травня
ТОП новини
Оголошення
14:34, 17 травня
19
07:15, 19 травня
11:55, 9 травня
11:23, 20 травня
13:46, Вчора
1
live comments feed...
Коментарі