![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
08:56, 11 січня 2012 р.
На Вінниччині активно прокладають каналізаційну мережу
Протягом 2011 року для забезпечення стабільного функціонування житлово-комунального господарства Вінницької області було направлено близько 100 млн. грн. підприємств та бюджетів усіх рівнів.
Про це йдеться узвіті про роботу ЖКГ Вінницької області в 2011 році, який має в своєму розпорядженні УНІАН.
Зокрема, в 2011 році проведена реконструкція і капітальний ремонт 25 котельних, модернізація 4,95 км теплових мереж з використанням технології заздалегідь ізольованих труб. Підприємства комунальної теплоенергетики області забезпечені технологічними приладами обліку теплової енергії. Здійснений капітальний і поточний ремонти 26,7 км водопровідних і каналізаційних мереж; проведені ремонтні роботи на 42 водопровідних і 45 каналізаційних насосних станціях; а також поточний ремонт 4 водопровідних і 15 каналізаційних очисних споруд.
Збудовані мережі водопостачання в смт. Турбів Липовецкого району. В обласному центрі введено в експлуатацію мережу каналізації в мікрорайоні П’ятничани, триває будівництво об’єктів каналізації ще одного мікрорайону приватної забудови - Старе місто.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:36, 19 липня
12:51, 17 липня
00:41, 15 липня
live comments feed...
Коментарі