У Вінниці завдяки благодійній акції «Долоні дитини візьми в свої руки" бажання дітей здійснюються

День Святого Миколая та  Новий рік  - улюблені свята дітей, а особливо тих , у кого не має родини.  В святкові новорічні дні малюки загадують бажання  , з нетерпінням  чекають подарунків, тому особливо важливо не зруйнувати мрії дітлахів та їх віру у чудеса. Саме тому ще п’ять років тому громадська організація "Розвиток.Розвиток" вирішила, що буде щороку у ці дні організовувати  соціально-благодійні проекти  спрямовані на підтримку дітей сиріт , дітей з обмеженими можливостями та дітей з багатодітних родин.

Я щиро дякую  усім, хто підтримав та долучився до благодійної акції. Низький уклін небайдужим вінничанам за ваше добро та милосердя. Я дякую вам за довіру до громадської організації «Розвиток.Розвиток» та за віру в те, що ми разом з вами можемо робити добрі та гарні справи. Впевнена в тому , що завдяки щирим посмішкам, радісним поглядам від дітей ми отримали багато позитивних емоцій та заряду енергії для хороших справ на наступний рік,  -  каже організатор акції голова ГО "Розвиток.Розвиток" Ірина Борзова.

В рамках благодійної акції "Долоні дитини візьми в свої руки" протягом місяця  у торговому центрі «Sky Park»  було розташоване  символічне дерево дитячих мрій, на якому розміщувались фотографії  та «долоньки» діток, на яких малеча власноруч написала свої побажання Святому Миколаю. Кожен охочий мав можливість  вибрати  мрію дитини  та стати персонально помічником Св. Миколая. Загалом, листи з побажаннями написало 28 дітей-сиріт та чотири дитини з обмеженими можливостями. Приємністю було те, що в перші дні акції було розібрано всі долоньки найменших діток з Вороновицького дитячого будинку  "Родинний дім, а вже через два тижні від початку акції не залишилось долоньок,  котрі могли б бути не виконані. Окрім того, бажаючих долучитись було настільки багато, що долоньок дітей з бажаннями не усім вистачило, проте люди приносили іграшки, канцтовари, одяг для дітей, солодощі та фрукти. Саме тому діти отримали, навіть більше подарунків , ніж бажали .

Отже , за результатом благодійної акції 28 дітей  з  Вороновицького дитячого будинку «Родинний дім» та    4 дитини  з обмеженими можливостями до Дня Святого Миколая отримали персональні подарунки.

19 грудня   діти приїхали до Вінниці, для них у Будинку офіцерів організували справжній святковий концерт "Крок до мрії" . Розпочалось  все з показу мод від дівчат з дитячого будинку «Родинний дім». Дівчата дефілювали , як справжні принцеси в дизайнерських сукнях від Оксани Демченко. Усіх дітей  привітав Уповноважений Президента України з прав  дитини  Микола Кулеба. Святий Миколай кожній дитині подарував омріянний подарунок. А мультяшні герої  створили веселу атмсферу дитинства.

До Нового року будуть передані подарунки   дітям з обмеженими можливостями, інвалідність яких пов’язана внаслідок аварі на ЧАЕС. Приємно те, що завдяки Андрію з м. Южний Одеської області,  Павленко Сергію з Вороновицького дитячого будинку, у якого великі проблеми зі слухом, до Нового року для повноцінного життя встановлять слухові апарати. Філатов Максим  завдяки туристичній фірмі "Бархат" 26 грудня відвідає дельфінарій. А Лащенко Дмитро  , який більше всього мріє самостійно ходити у День Святого Миколая  отримав загадані ним фарби, пензлики, полотно та мольберт.  Всі діти від ТЦ "«Sky Park»  отримали фрукти, печиво, соки, солодощі, а також  торт від Українського Діда Мороза Також вінничани передали 2500 грн. Ці гроші  будуть витрачені на лікування, забезпечення харчування та підгузками дітей позбавлених батьківської опіки , які знаходяться на лікуванні в центрі Матері та дитини. Також цим дітям до Нового року буде передано подарунки, солодощі, фрукти.

Персональні подарунки отримали:

Павленко Сергій мріє мати сім‘ю, отримати гарну освіту, в майбутньому хоче стати будівельником.

Святий Миколай подарував  Сергію омріяні ним гантелі.

У ролі помічника Святого Миколая виступив Антон Бойдаченко!

Крім того, у Сергія є великі проблеми зі слухом, для повноцінного життя йому терміново був необхідний слуховий апарат.

Андрій з міста Южний, Одеської області, який вирішив не афішувати своє прізвище,  допоміг Святому Миколаю придбати для Сергія два слухових апарати. Зараз їх програмують у клініці, і до нового року встановлять Сергію.

Кучерук Ольга – найбільше мріє ходити ногами, гарно бачити, а від Святого Миколая отримала бажану  енциклопедію про океан. а також книжки. Помічниками Святого Миколая виступили вінничани.

Філатов Максим мріє поїхати у дельфінарій. Саме Туристична фірма «Бархат» подарувала Максиму та його батькам поїздку до дельфінарію.  А від Святого Миколая  Максим отримав фарби та пензлики для малювання.

Помічниками Святого Миколая стали Анна Гаращук та Олена Іванова.

 Філатова Вероніка  полюбляє малювати, мріє стати художником. Від Святого Миколая Вероніка  отримала  фарби, пензлики та полотно.

 У ролі помічника Святого Миколая виступили департамент правової політики та якості Вінницької міської ради та вінничани.

 Павленко Олександр ставить собі за мету – вирости хорошою людиною, мріє  бути з мамою, дуже хоче зустрітися з братами Кличко, Від Святого Миколая отримав бажану  новорічну кульку зі снігу, солодощі, а також іграшки.

Помічниками Святого Миколая стали небайдужі вінничани.

16-річна Антісіна Євгенія мріє про сім‘ю, подорож до Львова, у майбутньому хоче працювати в СБУ, а від Святого Миколая отримала омріяний нею телефон.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Антісіна Ірина – в майбутньому мріє стати співачкою, полюбляє вишивати, а від Святого Миколая отримала бажані кросівки  та лаки для нігтів.

У ролі помічника Святого Миколая виступили департамент правової політики та якості Вінницької міської ради і вінничани.

Буйненко Ілля – в майбутньому хоче стати міліціонером, у свій день народження побувати в аквапарку. А від Святого Миколая отримав цукерки та іграшкове авто.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Ванжула Максим – мріє поїхати додому, у майбутньому хоче стати футболістом, а від Святого Миколая отримав омріяні боксерські рукавички.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Віттенбек Вікторія – мріє відсвяткувати свій день народження у Макдональдсі, покататись на ковзанах, а у день Святого Миколая отримала бажані  прикраси, лак, шпильки для волосся, сумочку та шапку.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Волоський Артем – полюбляє грати у футбол, мріє повернутися додому та з родиною відсвяткувати свій день народження, а від Святого Миколая отримав омріяне авто на пульту.

У ролі помічника Святого Миколая виступила Тетяна Білошкурська.

Гаврилюк Вероніка – в майбутньому хоче стати перукарем, мріє побувати у Карпатах. Від Святого Миколая отримала лак для нігтів, прикраси та заколки для волосся.

У ролі помічників Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Годовий Денис – від Святого Миколая  отримав омріяний  дитячий автомобіль на пульту.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Горбунов Юрій – мріє бути завжди поряд з мамою і разом святкувати усі свята, особливо свій день народження. Від Святого Миколая отримав омріяні ним кросівки.

 У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Дідух Олександр – мріє стати космонавтом та поїхати разом з Дідом Морозом на Північний полюс. Від Святого Миколая отримав омріяні  боксерські рукавиці.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Заболотний Вадим - пише вірші, мріє отримати гарну освіту, у свій день народження хтів би відвідати Макдональс та пострибати на батутах, у День Святого Миколая очікував пачку зошитів та цукерки. Святий Миколай для Вадима підготував трошки більше подарунків.

У ролі помічника Святого Миколая виступила  редактор газети «Місто» Ірині Жук.

Іванов Микола -  мріє стати боксером, особисто зустрітися з Олександром Усіком. А від Святого Миколая у подарунок отримав   скейтборд.

Помічниками Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

 Іващенко Яна – мріє поїхати в аквапарк та на коток, у свій день народження мріє з‘їсти великий торт. А  від Святого Миколая отримала бажаний лак для нігтів та цукерки, а також сумку, шапку, шарф та все для твоєї краси.

У ролі помічника Святого Миколая виступила  редактор газети «Місто» Ірина Жук!

Літинський Богдан – в майбутньому мріє стати пожежником, на день народження хоче запросити усіх своїх друзів, Від Святого Миколая отримав бажані кросівки.

 Помічником Святого Миколая  виступив депутат обласної ради Андрій Ковальов.

Назаренко Віктор – заповітна мрія мати сім‘ю, поїхати в Макдональс та аквапарк. Від Святого Миколая отримав  ролики.

У ролі помічника Святого Миколая виступили працівники департаменту кадрової політики Вінницької міської ради.

Проценко Віталій та його брат Сергій – від Святого Миколая  отримали омріяний  скейтборд. 

У ролі помічника Святого Миколая виступили працівники департаменту кадрової політики Вінницької міської ради.

Сич Віталій – свій день народження мріє відсвяткувати з мамою, в майбутньому хоче стати кухарем, а від День Святого Миколая отримав у подарунок дитячий автомобіль на пульту.

У ролі помічника Святого Миколая виступив небайдужий вінничанин Володимир.

Танасійчук Єлизавета (2011 р.н.) –  від Святого Миколая отримала у подарунок ляльку.

У ролі помічника Святого Миколая виступили небайдужі вінничани.

Хацкевич Єва – від Святого Микола отримала ляльку.

 У ролі помічниці  Святого Миколая  виступила Тетяна Білошкурська.

Шевченко Маргарита – мріє отримати гарну освіту, мати власний будинок. Від Святого Миколая отримала  омріяні кросівки.

Помічником Святого Миколая виступила Громадська організація «Гармонія».

Шевчук Богдан -  полюбляє грати у футбол, свій день народження мріє відсвяткувати в «Дитячій планеті», а від Святого Миколая мріяв отримати цукерки. Сьогодні Богданчик отримує у подарунок конструктор та пазли. У ролі помічників Святого Миколая виступила Сускова Наталія.                                                                                                                                                                                        

Шепарська Анастасія (2009 р.н.) – отримує від Святого Миколая ляльку. У ролі помічника Святого Миколая виступила Тетяна Білошкурська.

Шиньковий Богдан (2010 р.н.) – від Святого Миколая отримає у подарунок конструктор та солодощі.  У ролі помічника Святого Миколая виступив Департамент житлового господарства Вінницької міської ради.

Протасевич Максим –мріє стати трактористом чи комбайнером, Святий Миколай дарує машинку на пульту. У ролі помічника Святого Миколая виступила депутат обласної ради Людмила Станіславенко.

Гаврилюк Ангеліна – Святий Миколай дарує Ангеліні ляльку. Знову Святому Миколаю допомогла Людмила Станіславенко.

Кужильна Христина -  Святий Миколай дарує шарф, сукню та лаки. 


Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/2015/12/24/207701
vinnitsaok.com.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Дорожно-транспортное происшествие произошедшей 18 июня около 17 часов в селе Цекиновка. Травмы, полученные водителем мотоцикла при падении, оказались смертельными.30-летний водитель мотоцикла «МТ-10», местный житель.По предварительной информации, водитель двухколесного транспортного средства на закругленном участке дороги не справился с управлением, перевернулся и столкнулся с забором.Телесные повреждения, полученные мужчиной, оказались несовместимы с жизн...
Общество
На территории Винницкого медицинского колледжа имени академика Заболотного появился Мемориал медицинским работникам - участникам Революции Достоинства и войны на востоке Украины. Врачам, фельдшерам, санитарам, которые спасали раненых и погибших от пуль врага. Среди белых ангелов, которые отошли в вечность, спасая жизни других, трое - выпускники Винницкого медколледжа. Поэтому памятный знак - Крест установили именно в этом месте.Подробности - в видео от Вин...
Политика
Бывший нардеп от "Партии регионов", экс-губернатор, отец Игоря Калетника (вице-спикера Верховной Рады при Януковиче) Григорий Калетник идет на парламентские выборы самовыдвиженцем по мажоритарному округу № 18 (Винницкая область). Об этом Калетник сообщил на своей странице в Facebook. "Я принял решение баллотироваться в народные депутаты Украины. Я никогда не прятался за рейтингами партийных брендов, потому, как всегда, иду самовыдвиженцем. Для меня главным...
Происшествия
18 июня в Тывровском районе во время сбора черешни погиб 52-летний местный житель.Несчастный случай произошел в селе Следы.Не удержав равновесие мужчина упал с лестницы и получил смертельную травму головы. Предварительно, пострадавший находился в состоянии алкогольного опьянения.
Общество
В Виннице начали тестировать систему автоматизированной оплаты проезда в городском транспорте. Об этом сообщает КП "Винницакартсервис". Напомним, начата установка бортового оборудования в муниципальном транспорте и продолжается оформления льготных муниципальных карт.
Криминал
Врач-хирург, который еще в 2016 году пытался незаконно выманить у АТОвца 23 тис. гривен за продление группы, теперь будет сидеть за решеткой.Обвинительный приговор уже принят и бывшего врача-хирурга Государственного учреждения «Территориальное медицинское объединение МВД Украины по Винницкой области» признано виновным.«Еще в июне 2016 года, медик, воспользовавшись неосведомленностью потерпевшего, получившего ранения в зоне АТО, и требовал продолжения 3 гру...
Культура
Встреча с любимыми артистами юмористического шоу, лучшие шутки и миниатюры, которые никогда не покажут по ТВ, ждут винничан в четверг на концерте звезд «Лиги Смеха».20 июня в 19.00 на сцене Дома офицеров в полном составе появится одна из лучших юмористических команд Украины, фавориты нового юбилейного сезона «Лиги Смеха» – команда «Днепр», а также специальные гости концерта – команда «Стадион Диброва» (г. Царичанка), ставшие победителями и обладателями Зим...
Общество
В Виннице провели капитальное обновление тротуаров на Немировском шоссе. Здесь были выполнены работы по обновлению тротуара около двухсот метров участка. На противоположной стороне улицы также завершат ремонт, но для начала там провели замену старых труб водоснабжения и теплосети. Работы проводят для необходимой инфраструктуры будущего индустриального парка.
Происшествия
В понедельник, 17 июня, в селе Демидовка Винницкой области молния попала в столб и убила 2-х аистов. "2 дня назад была гроза. На улице Колхозной молния ударила в гнездо и убила одного аиста, другого - ранила. Пытались его спасти, но он умер", - говорит староста сел Демидовки и Могилевки Юрий Мельник. "Молния повалила акацию и разрушила гнездо. Один аистенок погиб на месте. Другой не держал головку. Мы его накормили лягушками. Утром местные мальчики организ...
Новости по теме
В Виннице открыли Мемориал погибшим воинам-медикам (видео)
В Виннице начали тестировать систему автоматизированной оплаты проезда в городском транспорте (фото)
В Виннице провели капитальное обновление тротуаров на Немировском шоссе (ФОТО)
"Обратимся к Зеленскому": Московский патриархат привел около тысячи верующих под стены Винницкой ОГА (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Что по чем. На винницких рынках появились дешевые кабачки и «золотая» черешня
На Винниччине полиция разыскивает пропавшую 39-летнюю женщину (фото)
На Винничине ликвидировали сеть отделений Пенсионного фонда
Как в Виннице будут отмечать День Конституции и День молодежи
Полиция нашла 11-летнюю девочку из Винниччины, которая исчезла накануне (фото)
Реконструкцию озера на Максимовича сняли с дрона (Фото + Видео)