• Головна
  • Вінниччина посіла другу сходинку в промисловій галузі Україні
10:50, 24 грудня 2015 р.

Вінниччина посіла другу сходинку в промисловій галузі Україні

За повідомленням Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації відповідно до попередніх статистичних даних у Вінницькій області у січні-листопаді 2015 року індекс промислового виробництва склав 104,6% до відповідного періоду 2014 року.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Серед областей України Вінницька область за результатами роботи підприємств промисловості за 11 місяців 2015 року посідає II місце (індекс промислової продукції по Україні становить 85.6%).

У січні-листопаді 2015 року порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги виробництва продукції у добувній та переробній промисловості збільшились на 4,8%, у переробній промисловості збільшення обсягів становить 5,8% (за рахунок збільшення обсягів у текстильній (1,4%), деревообробній (3,2%), та фармацевтичній (у 2 рази) галузях.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги перевищили рівень січня-листопада 2014 року на 3,9%.

За звітний період поточного року вироблено 5042 млн. кВт. год електроенергії, що на 7,7% більше рівня попереднього року.

За січень–листопад 2015 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 35180 млн. грн.

В структурі обсягів реалізованої промислової продукції найбільша частка (79,4%) припадає на переробну промисловість, з неї: 63,8% – на виробництво харчових продуктів, напоїв, 3,7% – на виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічну діяльність, 3,6% – на виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, 2,4% – на металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування. Підприємствами з виробництва та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря реалізується 18,2% продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...