
19:11, 29 грудня 2015 р.
Біля «Урожаю» розбили машину валютника, щоб витягли сумку з грішми
Приблизно о 16.00 сьогодні, 29 грудня, пограбували вінничанина біля «Урожаю». Розбили скло в машині, забрали сумку з великою сумою грошей із заднього сидіння і втекли.
- Їх намагалися затримали інші валютники, які стояли біля ринку, але нападники втекли, - сказав таксист. – Тепер міліція там ходить і опитує свідків.
У відділі комунікацій обласної міліції розказали про цей напад інакше. За їхніми даними, близько 16.00 троє невідомих розбили скло біля водія і в задніх лівих дверцятах сірої «Хонди» поки та стояла в пробці, що утворилася від «Урожаю» до вулиці 30-річчя Перемоги. Після цього зловмисники швидко забрали сумку із заднього сидіння «Хонди» і втекти на двох машинах – сірих «жигулях» та чорній іномарці.
- Водій не постраждав, - замовчують рід діяльності жертви нападу в поліції і суми, якою заволоділи нападники, не уточнюють. – Відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину, визначеного частиною п’ятою статті 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою.
Поліція шукає свідків злочину і просить телефонувати з інформацією за телефонами 59-33-29 (чергова частина міського відділу), 093-473-25-17
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
Вчора
08:25
14 грудня
ТОП новини
Оголошення
12:29, 14 грудня
15
18:44, 15 грудня
23:25, 13 грудня
05:55, 10 грудня
Коментарі