10:34, 30 грудня 2015 р.

ТОП-10 ворожінь для Нового року

Вже незабаром Новий рік, і в після передсвяткової метушні кожені із нас розслабиться та замислиться над тим, що рік прийдешній нам готує. Аби розважитися та дізнатися, які перепитії долі чатуватимуть на вас у новому році пропонуємо вам протестувати кілька найпопулярніших новорічних ворожінь.

Що рік прийдешній мені готує?

Налийте води у велику тарілку і поставте її ввечері на вулицю або на балкон на червону тканину або аркуш паперу. Вранці подивіться, що у вас вийшло: лід рівно застиг - весь рік буде проходити легко, спокійно і невимушено;

лід у вигляді гірки - рік буде рясним і добрим;

лід утворив хвилі - вас чекає і радість, і смуток у рівних частках;

глибока западина - знак неприємностей, щоб їх подолати необхідно зважувати і продумувати кожен крок.

Виконання бажань

Перед святом підготуйте кілька маленьких папірців і напишіть на них свої бажання. Наприклад: «виходжу заміж», «купую машину», «лечу на Місяць» і т.д. Покладіть їх під подушку, і першого числа, відразу після того, як прокинетеся, витягніть будь-яку. Саме воно і виповниться в новому році.

Загадуємо бажання під бій курантів

Одне із найефективніших класичних новорічних ворожінь є дуже простим: напишіть на листку паперу бажання, дочекайтеся бою курантів, спаліть листок з бажанням і висипте попіл у келих шампанського.

Необхідно встигнути випити його до останньої краплі, поки годинник б'є дванадцять разів, і тоді воно обов'язково збудеться.

І не забудьте свій сон з 31 на 1. Вважається, що він є віщим.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-1

Ворожіння на горіховій шкаралупі

Наберіть в широку ємність води і опустіть в неї горіхові шкарлупки, в кожній з якої буде знаходитися невеликий символ. Наприклад, червоне сердечко - зустрінеш любов, знак долара - буде стабільний дохід, зірочка - у всьому буде супроводжувати удача і т.д. Попросіть кого-небудь вам допомогти. І дружно починайте дути на горіхові шкарлупки. Яка до вашого «берега» причалить, то вас і чекає.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-2

Ворожіння по телефону

Згадайте хвилююче для вас запитання. Подумайте про нього трохи і озвучте його вголос, дивлячись на телефон. Тепер чекайте дзвінка. Подзвонить чоловік - ваша відповідь «так», якщо жінка - значить «ні».

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-3

 

Дізнаємося свою долю за допомогою свічки

Візьміть трохи воску або парафіну і розтопіть його на вогні свічки. А потім вилийте розпечену суміш у склянку з холодною водою. Після уважно розгляньте, що вийшло. Отримана фігура підкаже, що вас очікує в наступному році. Наприклад, серце - любов, гора – підтримка і т.д.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-4

Ворожіння на воді та дзеркалі

Щоб провести ворожіння, візьміть дзеркало, перед ним поставте графин, наповнений водою, з трьох боків від нього - палаючі свічки. Щоб дізнатися, що вам готує наступаючий новий рік, дивіться крізь воду в дзеркало, що небудь воно покаже.

Новорічне ворожіння по вікнах

Треба Вийти на вулицю ввечері, коли вже добре стемніє. Подумки задати питання, повернувшись до будинку спиною. Потім обернутися і порахувати ті вікна, які світяться. Парне число - позитивна відповідь, непарне - негативна.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-5

 

Ворожіння по візерунках на дзеркалі

 Це новорічне ворожіння допоможе вам дізнатися про своє майбутнє на новий рік. Візьміть невелике дзеркало, облийте його водою і рівно опівночі винесіть на мороз. Коли на поверхні з'являться різні візерунки, занесіть його в будинок і починайте гадати по замерзлій поверхні. Якщо на дзеркалі видно кола - значить, весь майбутній рік ви проживете в достатку, якщо ви побачите ялинову гілку, то будете багато працювати. Квадрати віщують різні життєві труднощі, а трикутники пророкують великий успіх і везіння в будь-яких справах.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-6

Ворожіння на картах: 4 тузи

Перед новим роком візьміть звичайну колоду з 36-ти карт, гарненько перетасуйте їх. Розкладіть карти сорочками вниз на чотири рівні купки. З першої знімайте карти доти, поки не з'явиться туз. Подивіться наступну за ним карту: якщо це знову туз, з'єднайте його з першим і відкрийте наступну карту: туз відправте до його «колег», а будь-яку іншу карту-в биту (вона вам більше не знадобиться). Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти в купці тузи, що йдуть один за одним. Припустимо, спочатку попався туз, за ним інша карта, а потім знову туз. Вам потрібен лише 1 ї туз. Всі інші карти і не йдуть безпосередньо за ним тузи відправляються в биту. Подібно до того як ви розібрали першу купку, обробіть і три інші. У результаті пошуків у вас може залишитися сам туз, два, три або чотири. Загадане бажання виповнюється в новому році у володаря чотирьох тузів, три туза віщують швидке виконання бажання, два тузи, навпаки, - нескоро, а один - немає ніяких надій.

ТОП-10 ворожінь для Нового року, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...