• Головна
  • Вінницькі чиновники закрились від людей на 30 відсотків
16:57, 30 грудня 2015 р.

Вінницькі чиновники закрились від людей на 30 відсотків

Наскільки прозоро працюють та розказують про свою діяльність міські ради України. Згідно з моніторингом, сайти 24 міст виявились лиш напівпрозорими.

Найбільш підзвітними перед своїми мешканцями є Львівська та Вінницька мерії, які наповнюють сайти міської ради на 75% та 70% відповідно. А от сайт Кіровоградської міської ради наповнений лише на 32%.

Під час моніторингу також враховували якісні показники: повноту,  доступність, зручність  та вчасність. Показники доступності складають 83%, зручності  - 87%, повноти - 60% та вчасності - 50%. Це говорить, що користуватися сайтами зручно, в них доступна інформація, яку зазвичай не потрібно завантажувати, а можна переглядати он-лайн. Але водночас спостерігається  вибіркове та з запізненням оприлюднення інформації.

«Як розпорядники інформації органи місцевого самоврядування повинні забезпечити зручність користування офіційними сайтами міських рад, на яких  систематично, вчасно та у повному обсязі повинні оприлюднювались відповідні  дані, а доступ до них повинен бути максимально зручним для користувачів», - наголошують представники Громадської Організації “Центр Громадської Активності "Результат", якій й проводили цей моніторинг.

Довідка: стаття публікується в рамках  Всеукраїнської моніторингової кампанії  "Знати, щоб діяти!", яка здійснюється в рамках спільної програми "Зміцнення інформаційного суспільства в Україні" .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...