Пробне ЗНО вінничанам обійдеться у 111 гривень

В Новому 2016-ому році пробне зовнішнє незалежне оцінювання по одному предмету коштуватиме 111 гривень. Про це розказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

За його словами, на пробному ЗНО абітурієнти зможуть ознайомитися з процедурою тестування. Крім того завдання, які увійдуть в пробне ЗНО, максимально наближені  до завдань, які увійдуть в ЗНО-2016.

Для участі потрібно з 5 по 30 січня 2016 року зареєструватися на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Сайт Вінницького центру оцінювання якості освіти знаходиться тут.

Розклад пробного ЗНО:

2 квітня - з української мови та літератури.

9 квітня -  з математики, фізики, хімії, біології, географії, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької або російській мовам.

Кожному  учаснику нададуть можливість пройти два пробних теста (українська мова та література і один предмет на вибір).

- Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказана інформація про місце і час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, - каже Карандій.

Після того, як учасники виконають тестові роботи пробного зовнішнього незалежного оцінювання, їм видадуть тестовий зошит з відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов