СЬОГОДНІ У ВІННИЦІ МОЖУТЬ ОГОЛОСИТИ ПРО ПОЧАТОК ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ

Протягом трьох вихідних днів вінничани у два рази частіше викликали швидку допомогу, ніж у звичайні дні. Найчастіше пацієнти скаржились на температуру та ускладнення грипу і вірусних інфекцій.

– Також багато викликів було щодо гіпертонічних кризів, – додає старший лікар Вінницької станції швидкої допомоги Світлана Яковлева. – На щастя, ніхто не замерз, з переохолодженням забрали чоловік до п'яти, не більше. Алкогольних отруєнь теж було мало. Напевне, народ трохи схаменувся. І через феєрверки теж не було відірваних пальців чи інших травм. Можна сказати, що більш-менш спокійно ці новорічні свята пройшли.

Станція швидкої допомоги обслуговує обласний центр та Вінницький район.

– У перший день нового року у Вінниці швидку викликали 559 разів, з району — 49 разів, 2 січня — 515 та 47 викликів відповідно, а 3 січня — 494 та 54. В середньому у будні зазвичай було близько 300 викликів. Тобто, на вихідні їх було удвічі більше, – зазначає Світлана Семенівна. – Роботи було дуже багато. Працювало 24 бригади з 29-ти, бо у машин порозмерзались пічки. Тому їх по черзі запускали на маршрут.

За словами Світлани Яковлевої, дуже багато викликів передали на Центри первинної медико-санітарної допомоги.

– Так, нам за ці дні прийшло 84 виклики, – каже головний лікар ЦПМСД № 6 Наталя Семерук. – Окрім того, сьогодні є багато викликів від наших пацієнтів, на 12-ту годину вже більше 300, і до кінця дня виклики продовжують надходити. А на роботу не вийшло 14 сімейних лікарів, вони на лікарняному. Окрім того, у нас 8 вакансій лікарів. Тому на решту 26 сімейних лікарів буде вдвічі більше навантаження. Не до 10 викликів, як зазвичай, а більше 20-ти.

У ЦПМСД № 3 повідомляють, що на даний час мають 400 викликів разом із переданими зі швидкої. Але 44 сімейних лікаря зможуть спокійно обійти усіх пацієнтів.

Вінничани у більшості випадків скаржаться на підвищену температуру, головний біль та загальне погане самопочуття, тобто симптоми грипу. За неофіційними даними, Вінниця вже переступилаепідеміологічний поріг.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать