СЬОГОДНІ У ВІННИЦІ МОЖУТЬ ОГОЛОСИТИ ПРО ПОЧАТОК ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ

Протягом трьох вихідних днів вінничани у два рази частіше викликали швидку допомогу, ніж у звичайні дні. Найчастіше пацієнти скаржились на температуру та ускладнення грипу і вірусних інфекцій.

– Також багато викликів було щодо гіпертонічних кризів, – додає старший лікар Вінницької станції швидкої допомоги Світлана Яковлева. – На щастя, ніхто не замерз, з переохолодженням забрали чоловік до п'яти, не більше. Алкогольних отруєнь теж було мало. Напевне, народ трохи схаменувся. І через феєрверки теж не було відірваних пальців чи інших травм. Можна сказати, що більш-менш спокійно ці новорічні свята пройшли.

Станція швидкої допомоги обслуговує обласний центр та Вінницький район.

– У перший день нового року у Вінниці швидку викликали 559 разів, з району — 49 разів, 2 січня — 515 та 47 викликів відповідно, а 3 січня — 494 та 54. В середньому у будні зазвичай було близько 300 викликів. Тобто, на вихідні їх було удвічі більше, – зазначає Світлана Семенівна. – Роботи було дуже багато. Працювало 24 бригади з 29-ти, бо у машин порозмерзались пічки. Тому їх по черзі запускали на маршрут.

За словами Світлани Яковлевої, дуже багато викликів передали на Центри первинної медико-санітарної допомоги.

– Так, нам за ці дні прийшло 84 виклики, – каже головний лікар ЦПМСД № 6 Наталя Семерук. – Окрім того, сьогодні є багато викликів від наших пацієнтів, на 12-ту годину вже більше 300, і до кінця дня виклики продовжують надходити. А на роботу не вийшло 14 сімейних лікарів, вони на лікарняному. Окрім того, у нас 8 вакансій лікарів. Тому на решту 26 сімейних лікарів буде вдвічі більше навантаження. Не до 10 викликів, як зазвичай, а більше 20-ти.

У ЦПМСД № 3 повідомляють, що на даний час мають 400 викликів разом із переданими зі швидкої. Але 44 сімейних лікаря зможуть спокійно обійти усіх пацієнтів.

Вінничани у більшості випадків скаржаться на підвищену температуру, головний біль та загальне погане самопочуття, тобто симптоми грипу. За неофіційними даними, Вінниця вже переступилаепідеміологічний поріг.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов