Вінничанам слід готуватися до скасування пільг та контролю за грошима

Згідно з новим законодавством, пільги на проїзд для більшості категорій громадян можуть бути скасовані, пенсії платитимуть неповністю, а банківські рахунки відстежуватимуть.

Петро Порошенко підписав законопроект, згідно з яким Мінфін може одержувати інформацію про рахунки та залишки на них, а також про банківські операції.

Це потрібно для того, щоб перевіряти достовірність інформації, яку надають фізичні особи для нарахування та отримання соціальних виплат, субсидій, пільг, зарплат та пенсій тощо. Такі дані надаватимуть у відповідь на письмовий запит міністерства.

Прес-секретар Вінницької філії ПриватБанку Ірина Ярошинська каже, що побоюватися цього нововведення не слід. Якщо громадяни належним чином виконуватимуть норми законодавства, закон буде на їхньому боці. 

- Виконання законів не може нікому нічим загрожувати, - каже вона.

Закон також передбачає, що з 1 січня по 31 грудня 2016 року максимальний розмір пенсії з усіма надбавками не може перевищувати 10740 гривень. Це не стосується лише доплат до надбавок окремих категорій осіб, що мають особливі заслуги перед вітчизною.

Окрім того, відмінили норму про фінансування з місцевих бюджетів пільгового проїзду військовослужбовців, ветеранів, жертв політичних репресій, інвалідів та чорнобильців.

До кінця року продовжили обмеження на виплату пенсій працюючим пенсіонерам. Вони отримуватимуть лише 85% виплат, якщо мають зарплату більшу за півтора прожиткових мінімуми.

Нагадаємо, пенсії за січень вінницькі пенсіонери отримали ще до кінця грудня 2015 року. Начальний управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Олена Корчака каже, що для цих виплат на область виділили 763 мільйони гривень.

 – Ті, хто не зміг забрати свої гроші в грудні, зможуть без перешкод зробити це з 5 по 25 січня за додатковими відомостями, – говорить Корчака.

Тим часом, Пенсійний фонд виділив 2,5 мільйони гривень на закупівлю техніки для роботи системи з обробки пенсійної документації. Відтепер вінничани можуть скористатися новою процедурою електронних звернень для оформлення пенсії. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов