
18:10, 4 січня 2016 р.
У Вінниці від лютих морозів постраждали двоє громадян
Станом на 4 грудня в м. Вінниці медики міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги діагностували загальне переохолодження лише в двох громадян.
Про це редакції ВИННИЦА.info повідомив заступник головного лікарня з медичної частини Вінницької міської лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко.
«Двом госпіталізованим громадянам було встановлено діагноз «Загальне переохолодження». З обмороженнями до нас ніхто не потрапляв. Але буває що люди по допомогу звертаються не відразу», - повідомив Б. Трохименко.
Як зазначив начмед лікарні, однією з постраждалих є молода жінка, яка частково провалилась під кригу на річці біля Староміського мосту та безпритульний чоловік.
До безпритульного чоловіка медиків викликали рятувальники. Чоловік прийшов у пункт обігріву і скаржився на біль в ногах.
«З-го січня біля 12 години до пункту обігріву на Київській звернувся чоловік. Його напоїли чаєм, відігрівали, але чоловік скаржився на біль в ногах. Рятувальники викликали медиків швидкої допомоги. Лікарі госпіталізували потерпілого», - розповів заступник начальника-начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.
Згодом медики встановили діагноз постраждалому: «Загальне переохолодження».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
08:25
14 грудня
ТОП новини
Оголошення
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
20:26, 16 грудня
Коментарі