Що чекає вінничан у 2016 році - астролог

Астроном та астролог Марія Левчено розповіла про те, що війщують зорі вінничанам у 2016 році. За її прогнозом наступний рік буде роком потрясінь та зміни політичної верхівки у нашій країні. Також слід очікувати закінчення війни на сході вже у літку. 

За прогнозом астролога, у наступному році щаститиме вогняним знакам: Левам, Овнам та Стрільцям. Особливо успішними їхні справи будуть в фінансому плані. 

Земні знаки - Тільці, Діва, Козоріг - на них чекає втома, перенапруженя. Обов'язково вони повинні чергувати і свій відпочинок, і свою працю.

Повітряні знаки - Близнюки, Терези, Водолій - гарний рік для нових знайомств, подорожей, нового спілкування. Щаститиме цим знакам і в бізнесових питаннях.

Водні знаки - Риби, Рак, Скорпіон - наних чекають кар'єрні зростання, а фінансові питання знайдуть своє вирішення.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать