Опалювальний сезон в області проходить стабільно

Департамет житлово-комуального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА повідомляє, що системи життєзабезпечення населення працюють у звичайному режимі, суттєвих перебоїв з наданням житлово-комунальних послуг не зафіксовано.

Незначні локальні аварійні ситуації оперативно ліквідовуються та, в цілому не впливають на якість послуг та проходження опалювального сезону.

Всі заклади соціального призначення та житловий фонд області забезпечені послугами з тепло-, водо-, електро- та газопостачання в нормативних обсягах.

Забезпечені теплопостачанням з централізованих та децентралізованих джерел 1766 соціальних закладів, в тому числі: 106 лікарень, 881 школа, 779 садочки). Теплова енергія з централізованих джерел подається на 1523 будинки.

Постійно функціонує система моніторингу довкілля, щоденно інформуються обласні диспетчерські служби щодо прогнозу погоди та попереджаються про можливі небезпечні погодні явища.

Продовжує функціонувати цілодобовий режим чергування аварійних бригад, забезпечено комплектацію необхідними матеріалами та обладнанням.

Всі випадки порушень роботи систем електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення ліквідовувались в стислі терміни.

Забезпечено безперебійне транспортне сполучення між населеними пунктами області, повідомлень щодо обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах не надходило.

Забезпечено своєчасну розчистку дорожньо-мостового комплексу від снігових заметів. Для виконання цих робіт щодобово на дороги виїжджає більше 60 од. спецтехніки. Загальна кількість спецтехніки – 241 од. 

В достатній кількості заготовлені посипкові матеріали – 31,7 тис. тонн. На даний час використано близько 2%.

Для розчистки доріг комунальної власності, тротуарів та прибудинкових територій щоденно залучається більше 1000 осіб.

З посиленням снігопадів та погіршенням погодних умов, кількість людей і спецтехніки буде збільшена по мірі необхідності.

Рух громадського транспорту в обласному центрі та населених пунктах області здійснюється відповідно до затверджених розкладів руху

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов