• Головна
  • Опалювальний сезон в області проходить стабільно
13:37, 8 січня 2016 р.

Опалювальний сезон в області проходить стабільно

Департамет житлово-комуального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА повідомляє, що системи життєзабезпечення населення працюють у звичайному режимі, суттєвих перебоїв з наданням житлово-комунальних послуг не зафіксовано.

Незначні локальні аварійні ситуації оперативно ліквідовуються та, в цілому не впливають на якість послуг та проходження опалювального сезону.

Всі заклади соціального призначення та житловий фонд області забезпечені послугами з тепло-, водо-, електро- та газопостачання в нормативних обсягах.

Забезпечені теплопостачанням з централізованих та децентралізованих джерел 1766 соціальних закладів, в тому числі: 106 лікарень, 881 школа, 779 садочки). Теплова енергія з централізованих джерел подається на 1523 будинки.

Постійно функціонує система моніторингу довкілля, щоденно інформуються обласні диспетчерські служби щодо прогнозу погоди та попереджаються про можливі небезпечні погодні явища.

Продовжує функціонувати цілодобовий режим чергування аварійних бригад, забезпечено комплектацію необхідними матеріалами та обладнанням.

Всі випадки порушень роботи систем електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення ліквідовувались в стислі терміни.

Забезпечено безперебійне транспортне сполучення між населеними пунктами області, повідомлень щодо обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах не надходило.

Забезпечено своєчасну розчистку дорожньо-мостового комплексу від снігових заметів. Для виконання цих робіт щодобово на дороги виїжджає більше 60 од. спецтехніки. Загальна кількість спецтехніки – 241 од. 

В достатній кількості заготовлені посипкові матеріали – 31,7 тис. тонн. На даний час використано близько 2%.

Для розчистки доріг комунальної власності, тротуарів та прибудинкових територій щоденно залучається більше 1000 осіб.

З посиленням снігопадів та погіршенням погодних умов, кількість людей і спецтехніки буде збільшена по мірі необхідності.

Рух громадського транспорту в обласному центрі та населених пунктах області здійснюється відповідно до затверджених розкладів руху

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...