Ще тиждень в бібліотеках міста працюватимуть майстерні Діда Мороза

До 14 січня в бібліотеках Вінниці діти зможуть відвідати майстер-класи по створенню різноманітних сувенірів. Бібліотекарі навчать як робити новорічні іграшки з шишок, трьовимірні сніжинки та інше.

Події відбуваються з 19 грудня у філіях центральної міської бібліотечної системи, які розташовані по всім районам міста. Майстер-класи тривають з 15 до 17 години у десяти бібліотеках міста. Тому якщо ви бажаєте, щоб ваша дітина не провела всі святкові канікули за комп’ютером, тоді відправляйте її до найближчої бібліотеки Вінницької ЦБС. Працівники не тільки навчать дитину новим навичкам, а й доглянуть за нею під час майстер-класу.

Повний графік подій можна подивитися тут. Для уточнення інформації дзвоніть на телефони потрібної бібліотеки. Можливо, форма та назва заходу буде в цей день інша.

Ще тиждень в бібліотеках міста

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов