Сергій Кудлаєнко розповів про особливості бюджету-2016

Народний депутат, вінничанин, Сергій Кудлаєнко вважає, що під час ухвалення держбюджету досягнуто окремих компромісів: збереження спрощеної системи оподаткування, зниження ставки ЄСВ, захист податкового кредиту та забезпечення відкритих публікацій сум відшкодованого і заборгованого ПДВ.

Про це Сергій Кудлаєнко написав у коментарі щодо бюджету в соціальній мережі.

«Розпочався новий бюджетний рік, тому ще раз хотів би повернутись до прийнятих податкових норм, адже це водночас і основа наповнення місцевих бюджетів.

Було досягнуто окремих компромісів: збереження спрощеної системи оподаткування, зниження ставки ЄСВ, захист податкового кредиту та забезпечення відкритих публікацій сум відшкодованого і заборгованого ПДВ.

Разом з тим, хочу зазначити, що висока якість змін , які пропонувалися законопроектом №3357 від ВР, визнається більшістю експертів. Найбільш резонансною нормою є система прозорого відшкодування ПДВ на рівних умовах . Вона не була врахована під час прийняття Бюджету і ми вже маємо протести аграріїв! Головна причина їх - це корупція, закладена в прийнятих нормах! Тому створення відкритого реєстру відшкодування ПДВ на часі разом із ліквідацією податкової міліції та запровадженням електронних сервісів ДФС, що також є антикорупційними нормами законопроекту №3357.

Але, головне, що пропонувалось - реінвестиції повністю звільнити від оподаткування. Це означає, оподаткування лише тієї частини прибутку, яка залишилась у підприємця після всіх капіталовкладень на розвиток бізнесу!

Реформа податкової системи – це масштабні зміни у житті країни і для них має бути передбачено певний перехідний період, як це відбувається у розвинених державах. Думаю багато бухгалтерів із цим погодяться. Країні потрібні не косметичні , а якісні реформи, тому напрацювання № 3357 обов’язково повинні бути враховані як під час удосконалення вже прийнятих законів, так і при формуванні нової податкової політики країни в цілому».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов