18:00
24 липня
На сайті петицій до Вінницької мерії з’явилися офіційна відповідь Сергія Моргунова щодо електронного звернення про придбання спеціальної техніки для рятування людей з багатоповерхівок.
Петицію зареєстрували 14 грудня, менше, ніж за місяць, вона зібрала 276 підписів.
Сергій Моргунов дав доручення щодо опрацювання даного питання.
«У зв’язку з тим, що територіальні підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій фінансуються з державного бюджету, а також тим, що вирішення даного питання потребує виділення суттєвих коштів (середня вартість однієї одиниці техніки становить 6 мільйонів гривень), мною надані відповідні доручення щодо подальшого опрацювання даного питання»,- йдеться в офіційній відповіді.
Коментарі