Вінничани сьогодні відзначають Всесвітній день «дякую»

Сьогодні, 11 січня в Україні відзначають Всесвітній день «дякую». Цього дня бажано подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч, та тим, хто небайдужий.

Свято з'явилося за ініціативою ООН і ЮНЕСКО. Запровадили таку дату аби нагадати людям про можливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність.

В Україні Всесвітній день «дякую» відзначають з 2008 року. Психологи кажуть, що слово «дякую» дійсно чарівне і здатне творити дива. Крім того слова вдячності здатні змінити життя на краще, бо вони налаштовують позитив та покращують взаємовідносини. А тому слід частіше казати «дякую» і тоді добрих справ у житті буде більше. Головне, аби «дякую» йшло від чистого серця. І невипадково із часів сивої давнини в народі існувало повір'я - не можна виголошувати слова вдячності в стані роздратування.

Відомо, що слово, «спасибі» – стале скорочення від фрази «Спаси Бог». Цими словами на Русі споконвіку висловлювали подяку. За деякими даними, вперше слово «спасибі» було зафіксовано в 1586 році в словнику-розмовнику, виданому в Парижі. 

«Спасибі» – одне з найголовніших слів в міжнародній лексиці. Воно вказується в усіх туристичних розмовниках, щоб людина, яка їде в подорож, могла розраховувати на якісне обслуговування в інших державах і легко налагодила контакт з місцевим населенням.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов