У Вінниці на зупинках громадського транспорту встановили таблички з розкладами руху

Для зручності вінничан у минулому році на зупинках громадського транспорту почали встановлюють знаки та вертикальні інформаційні таблички нового зразка із розкладом руху. Наразі вони вже встановлені на всіх зупинках трамваїв і тролейбусів, а це – 225 об’єктів. Триває робота по виготовленню таких табличок для автобусних зупинок, перші з них будуть встановлені в цьому місяці.
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
З кожним роком КП «Вінницька транспортна компанія» вдосконалює роботу муніципальної системи громадського транспорту. Робота громадського транспорту постійно моніториться, запроваджуються нові підходи в наданні послуг, оновлюється рухомий склад. У минулому році колектив компанії побудував на свій базі новий трамвай, було зроблено трамвайну вставку поблизу ринку «Урожай», завдяки якій у місті з’явився новий маршрут «Електромережа – Вишенька».
Також у 2015 році на зупинках транспорту почали встановлювати знаки та інформаційні таблички із розкладом руху на зупинках муніципального транспорту. «Наразі вони вже є на всіх трамвайних зупинках – 79 об’єктів та тролейбусних – 146. Якщо на зупинці зупиняється тільки один вид транспорту, то щит має інформацію тільки про маршрути та розклад руху цього виду транспорту. А якщо різні види транспорту, то розклад руху комплексний», – каже директор департаменту енергетики транспорту та зав’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов