У Вінниці з’явилося ще сім світлофорів із звуковим супроводом

Наприкінці року у місті обладнали сім світлофорів звуковим супроводом. Їх обладнали на трьох перехрестях вздовж вулиці Київської, а також – на перетині Хмельницького шосе та вул. Д.Галицького (колишня 40-річчя Перемоги) та вулиць Брацлавської (колишня Островського) і Нансена. Це допомогло створити більш безпечні умови переходу цих ділянок для людей, які мають вади зору.

З кожним роком Вінниця стає все більш доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тротуари обладнуються пандусами, як і приміщення різних закладів громадського користування, адаптується муніципальний транспорт для зручності усіх городян. На зупинках громадського транспорту наноситься дорожня розмітка разом зі спеціальним позначенням для людей з обмеженими фізичними можливостями.

«За дорученням міського голови Сергія Моргунова у Вінниці продовжується активна робота по адаптації інфраструктури до потреб людей з особливими фізичним можливостями. В тому числі збільшується кількість світлофорів, обладнаних звуковим супроводом для людей, які мають проблеми зору. Їх встановлюють у місцях, де є у цьому потреба. Наприкінці минулого року у місті обладнали сім світлофорів звуковим супроводом. По одному на перехрестях вулиці Київської з вулицями Гонти, Грибоєдова та Станіславського. Також по два світлофори на перетині Хмельницького шосе – вул.. Д.Галицького та вулиць Брацлавської і Нансена», – каже директор департаменту енергетики транспорту та зав’язку Вінницької міської ради Олексій Пидоченко.

Наразі у місті встановлено 65 звукових приладів для озвучення сигналу світлофора.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов