
10:13, 12 січня 2016 р.
За стрільбу по горобцях 24-річному вінничанину загрожує 7 років тюрми
Біля лісу неподалік Немирова поліцейські разом з лісником проводили рейд. Там вирішив розважитись 24-річний вінничанин та постріляти по горобцях.
- Під час огляду зброї, зовні схожої на пневматичну гвинтівку, з’ясувалося, що вона переобладнана під стрільбу бойовими патронами калібру 5,6 мм, - розказує начальник Немирівського відділення поліції Руслан Грушко.
Чоловік розказав поліцейським, що зброю купив на вінницькому базарі два роки тому. Біля немирівського лісу для розваги вирішив постріляти по горобцях.
У відділі комунікації Головного Управління Національної Поліції у Вінницькій області розказують, що правопорушника затримали та гвинтівку в нього забрали. Зброю відправили на експертизу для з’ясування її походження.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами вінничанину загрожує до 7 років тюрми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:07
6 грудня
11:00
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
17:24
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
14:00
4 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
09:24, 29 листопада
Коментарі