В області запроваджено систему заходів з протидії захворюваності на грип та ГРВІ

За оперативною інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 11.01.2016 року в лікувально-профілактичні заклади області госпіталізовано 323 дорослих хворих з пневмоніями, в тому числі 47 – з важким перебігом, 13 вагітних з пневмоніями та 70 дітей, в тому числі 5 – з важким перебігом.

В зв’язку із напруженою ситуацією, що склалась в області із захворюваністю населення на грип та ГРВІ Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації видано наказ від 29.12.2015 №1535 «Про проведення невідкладних заходів щодо запобігання виникнення ускладнень ГРВІ, в тому числі грипу».

Враховуючи збільшення кількості ускладнень від грипу та ГРВІ 04.01.2016 була проведена розширена нарада Департаменту охорони здоров’я з провідними фахівцями області, професорським складом ВНМУ ім. М.І.Пирогова, представниками Головного управління Держсанепідслужби України у Вінницькій області. За результатами зазначеної наради були розроблені та надіслані в лікувально-профілактичні заклади області рекомендовані алгоритми надання медичної допомоги дорослим, дітям та вагітним, хворим на грип, ГРВІ та їх ускладнення. 

З цього приводу 04.01.2016 відбулась нарада з керівниками аптечної мережі області: ТОВ «Фірма «АВІЦЕНА», ПП «Конекс», обласної комунальної спеціалізованої аптеки №1, МКП «Вінницька міська аптека», яким запропоновано створити запас противірусних та антибактеріальних засобів.

На засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької обласної державної адміністрації 05.01.2016 року було прийнято рішення про продовження канікул в загальноосвітніх навчальних закладах терміном на 1 тиждень до 18 січня 2016 року. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення доручено забезпечити жорсткий контроль роботи керівників відповідних служб, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, щодо забезпечення в зимовий період 2016 року проведення необхідних робіт по підтриманню відповідного повітряно-температурного режиму в дитячих дошкільних та освітніх закладах, лікувально-профілактичних установах, житлових приміщеннях та транспорті, та запроваджено посилений протиепідемічний режим з проведенням дезінфекції та дотримання маскового режиму на об’єктах масового перебування людей.

Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації 06.01.2016 року проведена нарада в селекторному режимі з лікувально-профілактичними закладами області, де було наголошено на неухильному дотриманні директивних документів щодо запобігання виникнення ускладнень ГРВІ та грипу, зокрема, серед осіб з груп ризику, вагітних, дітей та дотримання протоколів та алгоритмів надання медичної допомоги хворим з ГРВІ, грипом та їх ускладненнями.

Департаментом охорони здоров’я запроваджено щодений моніторинг ситуації щодо захворюваності на грип та пневмонії. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов