На Вінниччині 323 людини госпіталізовано з пневмоніями

За оперативною інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 11 січня в лікувально-профілактичні заклади області госпіталізовано 323 дорослих хворих з пневмоніями, в тому числі 47 – з важким перебігом, 13 вагітних з пневмоніями та 70 дітей, в тому числі 5 – з важким перебігом.

У зв’язку із напруженою ситуацією, що склалась в області із захворюваністю населення на грип та ГРВІ Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації видано наказ від 29.12.2015 №1535 «Про проведення невідкладних заходів щодо запобігання виникнення ускладнень ГРВІ, в тому числі грипу».

Керівниками аптечної мережі області - ТОВ «Фірма «АВІЦЕНА», ПП «Конекс», обласної комунальної спеціалізованої аптеки №1, МКП «Вінницька міська аптека» -  запропоновано створити запас противірусних та антибактеріальних засобів.

Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення доручено забезпечити жорсткий контроль роботи керівників відповідних служб, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, щодо забезпечення в зимовий період 2016 року проведення необхідних робіт по підтриманню відповідного повітряно-температурного режиму в дитячих дошкільних та освітніх закладах, лікувально-профілактичних установах, житлових приміщеннях та транспорті, та запроваджено посилений протиепідемічний режим з проведенням дезінфекції та дотримання маскового режиму на об’єктах масового перебування людей.

Департаментом охорони здоров’я запроваджено щодений моніторинг ситуації щодо захворюваності на грип та пневмонії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов