Вінничани ще мають можливість встановити безкоштовний газовий лічильник

ПАТ “Вінницягаз” не буде відключати газ вінничанам, які не встигли обладнати помешкання лічильником до кінця грудня 2015 року. Попередження отримають ті, хто зумисне ігнорує закон.

“Вінницягаз” продовжує другий етап реалізації Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» зі встановлення безкоштовних лічильників тим споживачам, які мають газову плиту та колонку. На початку грудня Товариство зареєструвало 600 офіційних відмов установити безкоштовний лічильник. З них 7% переглянули своє рішення й повторно звернулися з заявою. Про це розповіла спеціаліст із зв’язків із громадськістю ПАТ «Вінницягаз» Оксана Поліщук.

- Ми попереджували людей, які не захотіли встановлювати лічильник, але не підписували відмову, що їм треба повторно звернутися до нас, написати заяву і чекати свої черги на встановлення, - каже Оксана. - Тому у січні ми подовжили період обладнання лічильників для тих користувачів, у яких плита й колонка. Чекаємо від вінничан ініціативи, бо ще далеко не всі звернулися. З тих людей, хто раніше відмовився, змінили своє рішення близько 7%. Багато зверталися ті, хто не відмовлявся, а просто чекав своєї черги й хвилювалися, що їх відключать.

Незважаючи на те, що споживачі знають про свою відповідальність перед прийнятим рішенням, деякі з них продовжують відмовлятися обладнати помешкання лічильником.

- Ми йдемо назустріч користувачам. Ще є можливість написати заяву на встановлення лічильника і таким чином убезпечити себе. Але якщо людина повторно не звернеться до нас після відмови, то це буде розцінюватися, як навмисне ігнорування наших прохань та вимог закону. Таким користувачам надішлють попередження й вони матимуть 10 днів, щоб обміркувати своє рішення.

З графіком встановлення безкоштовних лічильників на січень 2016 року можна ознайомитися на сайті ПАТ “Вінницягаз”.

Нагадаємо, що Голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак називав причини, з яких люди відмовляються встановлювати лічильники.

- Впродовж цього (2015 - ред.) року Кабінет міністрів та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняли два суттєвих рішення, які в цілому вплинули на ситуацію, що склалася сьогодні із встановленням лічильників, - каже Олександр. - По-перше, майже в 6 разів зросла ціна на газ для населення. По-друге, протягом року Кабмін двічі зменшував норми споживання газу для абонентів без лічильника. Тому споживач, який лічильник не встановив, сплачував за газ значно менше, ніж, приміром, його сусід із лічильником. За кінцевим рахунком, споживачам стало невигідно встановлювати лічильники. А ПАТ «Вінницягаз» почало отримувати від абонентів масові відмови від встановлення лічильників за кошти підприємства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов