Першими ІD-паспорти отримають 16-річні вінничани

З 11-го січня у Вінницькій області відкрито 6 нових територіальних підрозділів міграційної служби, які починають оформляти паспорти громадянин України у формі пластикової ID-картки.

- Подати заявки на нові паспорти вже можна у Козятині, Барі та Крижополі. У Вінниці відкриваємо три додаткові пункти на вулиці Київській, 31, по Фелікса Кона, 19 та на Ленінградській, 73 (назви вулиць до перейменування — прим. авт). Нині тестуємо систему оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі ID-карт і з середини січня у нових підрозділах вінничани вже зможуть оформляти біометричні документи” — заявив начальник Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко. - З кінця цього тижня коди доступу до системи для оформлення таких паспортів запрацюють у Тростянці, Могилеві, Жмеринці, Гайсині та Тульчині. Чекаємо юних вінничан для отримання сучасних європейського зразка документів.

Варто зазначити, що Державна міграційна служба з січня 2016 року буде безкоштовно оформляти ІD-паспорти громадянам, які досягли 16-річчя і вперше отримують паспорт. ІD-картка матиме безконтактний електронний носій – чип, на якому, крім даних про власника документа буде кольорова фотокартка, інформація про місце проживання, сімейний стан та, навіть, відбитки пальців. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов